med2official Доброго дня! А ми продовжуємо пишатись не тільки | All New movie unload

med2official
Доброго дня! А ми продовжуємо пишатись не тільки навчальними, але й спортивними успіхами наших студентів

Студентка 1 курсу, Медичного факультету #2, групи 11202 Комарова Марина Ігорівна посіла перше місце на Чемпіонаті України з хортингу і увійшла до збірної України

Ось, що розповіла нам Марина про свою участь у Чемпіонаті:
«Займаюсь спортом загалом 13 років: 8 років - айкідо та 5 років - хортинг. Це не перший мій досвід участі у великих змаганнях. Я вже брала участь у чемпіонатах Києва, України, Європи та Світу у 2018-2021 рр., де займала перші місця.

Хортинг - це спорт, який вчить думати наперед та виконувати логічний ланцюжок дій.

5-7 листопада стартував Чемпіонат України. З різних куточків країни приїхали спортсмени, щоб показати свої здібності, які вони тренерували довгий час.
5-го числа був розділ «Форма», у ньому учасники показують свою майстерність техніки оборони та атаки.
6-го числа - розділ «Показовий виступ» та «Двобій».
7-го числа були лише учасники у віковій категорії з 14 до 18 років у розділі «Двобій». Тут спортсмени показували свої навички ударів та тактики на практиці.

Мій бій пройшов у два раунди, кожний по 3 хвилини. Я перемогла з рахунком 0:3 і посіла перше місце Завдяки цьому я пройшла до збірної України і представлятиму її на Чемпіонаті Європи.
З нетерпінням чекаю на цю подію і сподіваюсь, що знову гідно виступлю і привезу перше місце!»