​Представляємо учасників! Головне – впевненість у собі! На пер | Стрільба з лука

​Представляємо учасників!
Головне – впевненість у собі!
На першому етапі кубка світу зі стрільби з лука 2021 вибуло багато учасників. Останньою надією для Румунії була нікому не відома жінка на ім’я Меделіна Амейстроаї. З самого початку вона була дуже близька до того, щоб забезпечити собі перше місце на подіумі своєї країни. Продемонструвавши три вражаючі матчі, 18-річна спортсменка вийшла у жіночий фінал чотирьох у Гватемалі.
«Я дуже пишаюся – це мій перший великий міжнародний результат», – каже Меделіна.
Жоден румун раніше не фінішував вище 17-го на етапі Кубка світу зі стрільби з лука, а вона вже здолала цей бар’єр. Додаткові перемоги не тільки зробили її першим призером у Румунії на світовій арені, але й надали їй ще більшої впевненості:
«Це лише тренувальне змагання, але воно дає великі результати», - каже румунка.
Меделіна виграла відбірковий турнір і дебютувала на Олімпійських іграх у Токіо-2020. Тоді п'ять країн завоювали останні ліцензії за індивідуальною квотою (серед них і Румунія) на майбутніх Іграх. Амейстроаї була жінкою з найвищим рейтингом без квоти, яка прибула на ці змагання – жодна румунська жінка ніколи раніше не проходила кваліфікацію на Олімпіаду.
«Я така щаслива, що навіть не можу в це повірити», - сказала 18-річна дівчина. Хто не хоче їхати на Олімпійські ігри? Тепер, коли я їду, про що мені тепер мріяти?».
У фіналі кваліфікаційного турніру вона перемогла польську лучницю Сільвію Зізанську. Вісім жінок вийшли на арену для участі у чвертьфіналі – і кожна з переможниць, включаючи Амейстроаї та Зізанську, здобули кваліфікаційні місця для націй.
Ці жіночі місця були останніми олімпійськими квотами, які можна було виграти у змаганнях.
Молоду дівчину почали впізнавати через її невимушений погляд. Незважаючи на свою появу на Олімпійських іграх, де в кожного учасника тремтіли б коліна, вона ж, навпаки, зберігала свою холоднокровність, розслабленість та безтурботність.
«Це чудово, - сказала Амейстроаї. "Я ще більш розслаблена, ніж раніше, тому що я досягла своєї мети".
Але на цьому юна спортсменка не зупиняється, сьогодні вона 12-а у світовому рейтингу і зараз бере участь у Кубку Каразінського університету – 2021. Тепер її впевненості й невимушеного погляду будуть боятися всі інші учасники змагань.

Автор: Тараненко Діана, студентка соціологічного факультету
Переклад: Медведєва Дарья, студентка факультету іноземних мов