Динамо Батумі з Олександром Азацьким у складі було зобов'язано | Асист Маліновського ✙

Динамо Батумі з Олександром Азацьким у складі було зобов'язано проходити братиславський Слован. Після 0:0 у Словаччині команди так само зіграли в Батумі. На 104-й хвилині Давіташвілі вивів чемпіонів Грузії вперед, але на 115-й Барсегян зрівняв рахунок. Все йшло до серії пенальті, але Володимир Вайсс на останній секунді зробив сухий лист! Воротар Динамо зробив просто неймовірну дурню.

Український захисник відіграв повний матч.

А от Пюнік вибив румунський Клуж та став ледь не головною сенсацією першого раунду кваліфікації ЛЧ. Після 0:0 в Єревані чемпіони Вірменії зіграли на виїзді 2:2, а в серії пенальті румуни схибили двічі, тоді як команда Егіше Мелікяна (екс-тренер Сталі та ФК Львів) не хибила взагалі.

Наш Антон Братков не потрапив до заявки, а от Сергій Вакуленко вийшов у стартовому складе та був замінений на другій компенсованій до основного часу хвилині.