Час підводити підсумки тижня, адже дуже багато пристойних євро | Асист Маліновського ✙

Час підводити підсумки тижня, адже дуже багато пристойних європейських чемпіонатів уже розпочалися.

Бельгія

Едуард Соболь уперше за сезон потрапив до стартового складу. У грі за Суперкубок він участі не приймав, а минулого тижня виходив на 61-й хвилині проти Генка. Сьогодні він відіграв 77 хвилин, а Брюгге несподівано програв Ейпену (1:2).

Мар’ян Швед вдруге поспіль відіграв повний матч за Мехелен, але поки що без асистів та голів. Учора його команда поступилася Остенде (1:2).

Микола Кухаревич вийшов лише в компенсований час переможного для Левену матчу проти Вестерло (2:0).

Олександр Драмбаєв відіграв другий повний матч за Зульте-Варегем. Його команда програла Антверпену (0:1).

Німеччина

Борис Тащи дебютував за Ерцгебірге Ауе на 69-й хвилині гри 1-го раунду Кубка Німеччини проти Ганновера. Його команда поступилася 0:3.

Кирило Меліченко просидів на лавці увесь матч проти Штутгарта, який завершився поразкою Динамо Дрезден (0:1).

Франція

Данило Ігнатенко спробував себе в Лізі 2, яка за його словами, важче за Лігу 1. Його Бордо на своєму полі зіграв 0:0 із Валансьєном, а українець відіграв 83 хвилини.

Чехія

Славія сенсаційно розпочала чемпіонат із поразки від Градець-Кралове (0:1). Тарас Качараба участі в цьому соромі не брав.

А от Слован Ліберець Максима Таловерова на виїзді неочікувано переграв Спарту (2:1). Український центрбек відіграв повний матч без замін.

Польща

Владислав Кочергін поступово стає основним гравцем Ракува, який сьогодні переграв Сталь Мелець (3:2). Екс-півзахисник Зорі відіграв усі 90 хвилин, але без результативних дій.

Артур Рудько вибув на 2–3 тижні через травму, а його Лех вдома програв Віслі Плоцьк (1:3).

Євген Коноплянка втретє поспіль не потрапив навіть до заявки Краковії, яка розгромила Легію (3:0). Наш півзахисник Легії Ігор Харатін вийшов лише на 83-й хвилині.

30-річний воротар Василь Литвиненко поки що сидить на лавці Відзева, який поступився Лехії (2:3).

Словаччина

Колишній правий захисник Кривбаса, Інгульця та Чорноморця Денис Балан відіграв повний матч за Злате Моравце проти ДАК 1904. Програли 0:3.

Наш воротар Земплін Михаловце Андрій Кожухар не грав проти Слована (2:4).

Угорщина

Артем Шабанов відіграв повний матч за Фехервар проти Пакша (0:2). Євгена Макаренка замінили на 61-й хвилині, коли вийшов і Іван Петряк. Нічим українці своїй команді не допомогли. Богдан Лєднєв опинився поза заявкою.

Олександр Петрусенко не потрапив до заявки Гонведа на матч проти Залагаерсегу (0:1). А от Олександр Сафронов, який грає за ось цю команду із дивною назвою на літеру "З", просидів увесь матч на лавці.

Кішварда вдома зіграла 2:2 проти Дебрецена, а Віктор Гей та Богдан Мельник відіграли всі 90 хвилин. Антон Кравченко та Артем Одінцов на поле не виходили. У складі Дебрецена повний матч відіграв наш захисник Олександр Романчук.

Артем Фаворов міг принизити черчесова, але не забив пенальті на 77-й хвилині. У підсумку Ференцварош забив на четвертій компенсованій хвилині та виграв 1:0. Зубков, схоже, за Ференцварош більше ніколи не гратиме.

Михайло Месхі просидів на лавці гру свого Кечкемета проти Вашаша (0:0).

Хорватія

Осієк без Євгена Чеберка зіграв 0:0 проти Славена Белупо.

Болгарія

Лудогорець розніс Спартак (5:0), але Ігору Пластуну дали відпочити.

Гліб Бухал та Олексій Лобов відіграли за Хебар повний матч проти ЦСКА 1948 (0:1), а Адерінсола Есеола вийшов на 85-й хвилині.

Литва

Дмитро Білоног відіграв 73 хвилини за Рітеряй проти Шяуляй (3:1). Без результативних дій. Але в складі Шяуляй єдиний гол на рахунку нашого Олексія Щебетуна.

Єгор Глушач та Андрій Слінкін відіграли за Йонаву повний матч проти Гагельманна (0:1). Назар Моцик з’явився на 46-й хвилині.

Естонія

Легенда УПЛ Денис Дедечко відзначився голом із пенальті за Транс Нарву проти Калева, але його команда поступилася 2:5. Також за Нарву грає ше одна легенда — Володимир Прийомов, який відіграв 71 хвилину. Денис Тарадуда з тієї ж Нарви провів повний матч. За Калев усі 90 хвилин відіграв Володимир Степаненко.