Get Mystery Box with random crypto!

Нарешті розпочинаємо рубрику огляду наших гравців в орендах, с | Atletico Ukraine

Нарешті розпочинаємо рубрику огляду наших гравців в орендах, сподіваюся вам буде цікаво

Родріго Рікельме

Його Жирона на виїзді поступилася 1-0 Вальядоліду, а гравець вийшов на 77 хвилині, результативними діями не запам'ятався. Жирона надійно закріпилася в середині турнірної таблиці, тому виліт їм не загрожує

Рейтинг від SofaScore: 6.7

Ману Санчес

Його Осасуна переграла дома Бетіс з рахунком 3-2, класна гра вийшла. Захисник вийшов на 81 хвилині. Осасуна намагається боротися за єврокубки, але головний шанс у них буде мабуть проти Реалу у фіналі Кубка Іспанії, одна гра, в якій все можливо

Рейтинг від SofaScore: 6.5

Райо Вальєкано і Серхіо Камельйо

Камельйо вийшов на 79 хвилині замість Де Томаса, а його клуб програв Реалу Сосьєдад на виїзді 2-1

Джуліано Сімеоне

Його Сарагоса зіграла в нічию з Ейбаром, результативними діями не відзначився. Відіграв 88 хвилин. Сарагоса йде в середині таблиці, а молодший з сім'ї Сімеоне має 9+3 в цьому сезоні, наступного сезону думаю піде на підвищення.

Рейтинг від SofaScore: 6.9

Матеус Кунья

Так, він ще нам поки належить, але літом офіційно перейде. А Кунья забив цього туру проти Лестера, але Вулвз це не врятувало - поразка 2-1

Рейтинг від SofaScore: 7.6

Ренан Лоді

Його Нотінгем в зоні вильоту, проте бразилець грає регулярно. Цими вихідними програли Ліверпулю 3-2 в драматичному матчі, могли і забирати очки на Анфілді. Лоді зіграв 86 хвилин

Рейтинг від SofaScore: 6.1

Челсі Фелікса в АПЛ не грали, тому що МЮ пропускав тур через гру в півфіналі Кубка Англії

Ліно

Ну і Самуель Ліно, який забив в ворота Ельче, відіграв 72 хвилини, а його команда обіграла безпорадний Ельче. Сподіваюся Валенсія не вилетить, не хотілося б втрачати такий клуб через неадекватність власників.