«Чайка» завоювала Кубок області ------ Вихованці футбольного | Борщагівська сільська рада

«Чайка» завоювала Кубок області
------

Вихованці футбольного клубу «Чайка» з Петропавлівської Борщагівки завоювали Кубок області

Фінальний турнір офіційних змагань одинадцятирічних обласних футболістів пройшов на базі Ліцею №1 с. Петропавлівська Борщагівка. Юні господарі, підготовлені тренером Богданом Шетелою, витягнули «щасливий квиток» вже у післяматчевій перестрілці, адже ігрове протистояння з фастівськими ровесниками переможця не виявило, команди забили по два м’ячі. Тим часом яготинці, вихованці Юрія Стовбчатого, не залишили жодного шансу суперникам із Щасливого — 4:0.

«Чайка» злетіла найвище, вигравши в яготинців останню зустріч з рахунком 2:1. Переможці також отримали два індивідуальні призи: Максим Дзюба — як найкращий оборонець, Дмитро Глоба — найкращий гравець.

Нагороди переможцям і призерам обласних кубкових перегонів у віковій категорії 2012/2013 р.н. вручили перші заступники голови КОАФ Леонід Джужик і Олександр Нігруца, а також куратор дитячо-юнацьких змагань Володимир Маслов.