Get Mystery Box with random crypto!

Сьогодні, 24 липня, «Карпати» після двотижневої паузи, продовж | Футбол Долинщини 🏆⚽️

Сьогодні, 24 липня, «Карпати» після двотижневої паузи, продовжили свою підготовку до старту нового сезону черговим товариським матчем. Цього разу команда з Болехова спробувала взяти реванш у «Голинців» за нещодавню поразку 3:4. Здавалося б, мінімальна перевага господарів після першої сорокап'ятихвилинки в другому таймі обов'язково подвоїться і принесе успіх «Болехівчанам». Однак, гол у середині другого тайму від нападника гостей трішки заспокоїв гру та підсумував нічийний результат. Тож, висловлюємо подяку гравцям обох команд за цікаве протистояння, а вболівальникам дякуємо за яскраву атмосферу, яку їм вдалося створити навколо футбольного стадіону.