​ Команда Департаменту стратегічних розслідувань стала перемож | Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Команда Департаменту стратегічних розслідувань стала переможцем турніру з мініфутболу

Змагання відбулися серед 10-ти команд структурних підрозділів центрального органу управління поліції та міжрегіональних територіальних підрозділів поліції.

Загалом участь у змаганнях взяли понад 100 поліцейських. Протягом чотирьох днів на полі була запекла і професійна боротьба за перемогу.

Учора, 2 липня, визначилася трійка переможців. Бронзовим призером турніру стала команда Департаменту карного розшуку, другу сходинку посіли поліцейські Департаменту патрульної поліції, а переможний кубок вибороли працівники Департаменту стратегічних розслідувань.

Окрім того, кращим гравцем-захисником став також представник Департаменту стратегічних розслідувань Володимир Забродський.

Вітаємо колег, пишаємося їхніми успіхами і віримо, що попереду багато нових перемог!