Відкрити / Коментувати
2022-12-07 16:26:57
Еден Азар завершив кар'єру в збірній Бельгії.

"Сьогодні перегортається сторінка... Дякую за вашу любов. Дякую за вашу безпрецедентну підтримку. Дякую за все це щастя, яке ми ділили з 2008 року. Я вирішив завершити свою міжнародну кар'єру. Наступники готові. Я буду за вами сумувати", – написав Азар.

Дебют Азара за збірну відбувся 2008 року. За цей період бельгієць зіграв 126 матів, забивши 33 м'ячі та віддавши 36 гольових передач.

3 viewsedited  13:26
2022-12-06 00:07:09
Бразилія розбила Південну Корею з рахунком 4-1. Вже в першому таймі бразильці забили 4 м'ячі, чим поховали інтригу в даному матчі.

3 viewsedited  21:07
2022-12-05 20:44:09
Хотватія та Японія визначили сильнішого в серія пенальті. Основний час закінчився з рахунком 1-1. Хорвати виявились сильнішими в післяматчевій лотереї. Вони виграють з рахунком 3-1 і виходять в наступний раунд ЧС-2022, де зустрінуться з переможцем пари Бразилія - Південня Корея.

3 viewsedited  17:44
2022-12-05 14:38:00
Мессі назвав фаворитів ЧС-2022

"Аргентина – це сила, вона завжди серед найкращих. Перед початком турніру ми знали, що є одними із претендентів на перемогу. Потрібно було довести це на полі. На щастя, ми робимо це. Сподіваюся, ми продовжимо робити ці маленькі кроки.

Ми стежимо за чемпіонатом світу і, якщо вдається, дивимося матчі. Як я і говорив на старті турніру, Бразилія грає дуже добре. Попри поразку від Камеруну, Бразилія залишається одним із головних фаворитів. Як і Франція.

А ще Іспанія. Хоч вона й вийшла в плей-офф так, як вийшла, Іспанія грає дуже добре. У них є чітке розуміння того, що вони хочуть зробити, коли отримають м'яч. Вони дуже багато володіють м'ячем", – цитує Мессі Olé.

4 viewsedited  11:38
2022-12-04 23:53:23
Англія здобуває впевнену перемогу над Сенегалом. В наступному раунді зустрінуться зі збірною Франції. Гарі Кейн вперше відзначається на поточному чемпіонаті світу.

Анлія 3-0 Сенегал
Хендерсон 38, Кейн 45+3, Сака 57

4 viewsedited  20:53
2022-12-04 19:57:45
Франція без проблем обігрує Польщу та стає третьою збірною, яка виходить в 1/4 ЧС-2022.

Наприкінці першого тайму Олів'є Жиру відкрив рахунок з передачі Мбаппе. Жиру забиває свій 52 м'яч і стає найкращим бомбардиром збірної Франція, перегнавши Тьєррі Анрі.

У середині другого тайму вже сам Кіліан точним ударом подвоює перевагу французів.

У компенсований час Мбаппе робить дубль, забиваючи свій 5-й м'яч у даному розіграші чемпіонату світу.

На останніх секундах поляки заробляють пенальті, яку реалізовує Роберт Левандовскі.

Франція 3-1 Польща
Жиру 44, Мбаппе 74, 90+1 - Левандовскі 90+9

4 viewsedited  16:57
2022-12-03 23:57:03
Голи Мессі та Альвареса приносять перемогу збірній Аргентині та виводять їх в наступний раунд, де Мессі і Ко зустрінуться з Нідерландами.

Австралія показала досить конкурентроспроможну гру, але їм не вистачило класу та везіння, щоб перевести матч в додатковий час.

Аргентина 2-1 Австралія
Мессі 35, Альварес 57 - Фернандес (автогол) 77

4 viewsedited  20:57
2022-12-03 19:53:21
Нідерлади стають першими чвертьфіналістами ЧС-2022. Здобувають впевнену перемогу над збірною США. Підопічні Сарджента покидають мундіаль на стадії 1/8.

Нідерлади 3-1 США
Депай 10, Блінд 45+1, Дамфріс 81 - Райт 76.

4 views16:53
2022-12-03 14:58:41
Ярослав Ракицький залишився без клубу. Він оголосив про відхід з Адана Демірспор, хоча його контракт розрахований до 30 червня 2023 року.

"Дякую, Адана, що підтримали в непростий період. Я вдячний клубу, президенту, тренеру та вболівальникам! Наше співробітництво припинено".

3 viewsedited  11:58