Збірна України пропускає голи вже 10 поєдинків поспіль. Це нов | Динамо Київ | Динамо Киев

Збірна України пропускає голи вже 10 поєдинків поспіль. Це новий анти-рекорд в історії "головної команди"

Востаннє ми зберігали ворота сухими у червні цього року у товариському матчі з Кіпром (4-0).

А потім вже були поєдинки з Нідерландами, Північною Македонією, Австрією, Швецією, Англією, Казахстаном, Францією, Чехією, Фінляндією, Боснією та Герцеґовиною, де "синьо-жовті" нажаль кожному із цих суперників дозволили відзначитись забитим м'ячем.

Власне попередня статистика із пропущеними голами складала 9 матчів поспіль 10 років тому, коли в період з 2010-го по 2011-й спочатку обіграли 1-0 Норвегію, а згодом не зберегли свої ворота на замку проти Нідерландів, Польщі, Чилі, Канади, Бразилії, Швейцарії, Румунії, Швеції, Італії, і тільки у матчі з Узбекистаном (2-0) ця неприємна серія нарешті перервалась.