Get Mystery Box with random crypto!

«Динамо» у номінально домашньому поєдинку грає унічию з «Фенер | Динамо Київ | Динамо Киев

«Динамо» у номінально домашньому поєдинку грає унічию з «Фенербахче». Доля протистояння вирішиться за тиждень у Стамбулі.

У першому таймі зустрічі "Динамо" - "Фенербахче" ближчими до голу були саме гості. Кілька разів доводилося вступати до гри голкіперові Георгію Бущану, однак на перерву команди пішли за нульової нічиєї.

А ось після перерви ближчими до голу вже були кияни. На початку другого тайму Денис Попов не зміг переправити м'яча у сітку після подачі Віктора Циганкова. А на 71-й хвилині момент мав Артем Бєсєдін, проте обвідним ударом не зміг завдати точного удару в сітку.

Зрештою, ані "Динамо", ані "Фенербахче" вразити ворота один одного не змогли. 0:0 - доля путівки у третій раунд визначиться у матчі-відповіді.