Get Mystery Box with random crypto!

​​МОЛОДЬ ПРИКРО ВТРАЧАЄ ПЕРЕМОГУ В ЕНДШПІЛІ ГРИ 28 серпня 202 | ФК "Ворскла" Полтава 🇺🇦

​​МОЛОДЬ ПРИКРО ВТРАЧАЄ ПЕРЕМОГУ В ЕНДШПІЛІ ГРИ

28 серпня 2021 року, 11:00. Запоріжжя, стадіон «Торпедо». 50 глядачів. +28 градусів.

«Зоря» U-19 - «Ворскла» U-19 – 2:1
Голи: Андрущенко (87), Дудник (90+1) – Ізотов (40)

Дебютний гол у складі ворсклян захисника Данила Ізотова, забитий наприкінці першого тайму залишався єдиним у матчі аж до 87-ї хвилини, коли поновити рівновагу вдалося нападнику луганців Андрію Андрущенку. На жаль, полтавці не зуміли здобути навіть один заліковий бал у цьому протистоянні. На першій компенсованій хвилині після виконання кутового з правого флангу Дудник головою спрямував м’яч у ближній кут.

«Зоря» U-19: Сапутін, Алефіренко (Баранов, 81), Мельник, Дудник, Байрук (Євтушенко, 69), Сміян (к), Кисіль, Андрущенко, Нагнойний (Лєгостаєв, 81), Гільєрме (Вирич, 63), Хлань (Титаренко, 76).
Тренер: Василь Баранов

«Ворскла» U-19: Ісенко (к), Мороховець, Ізотов, Крупський, Книш, Черниш (Пархоменко, 90+4), Прус (Бабешко, 65), Амількар (Стаднік, 73), Мкомола, Конате (Овсянніков, 90+4), Коновалов.
Старший тренер: Віталій Косовський

Попередження: Нагнойний (15), Алефіренко (48), Мельник (61), Дудник (81) – Амількар (11), Ізотов (72).
Вилучення: Мельник (90+4, повторне попередження).

Джерело: vorskla.com.ua