Get Mystery Box with random crypto!

Динамо розгромило Десну і вийшло на перше місце УПЛ У центр | Динамо Киев | Динамо Київ | Dynamo Kiev

Динамо розгромило Десну і вийшло на перше місце УПЛ

У центральному матчі 5-го туру УПЛ Динамо на стадіоні імені Валерія Лобановського з рахунком 4:0 перемогло Десну.

На 32-й хвилині поєдинку рахунок відкрив Віталій Буяльський, а ще через п'ять хвилин другий м'яч киян забив Віктор Циганков, який реалізував пенальті.

У другому таймі Десна так і не змогла нав'язати Динамо боротьбу, а кияни відзначилися ще двічі: на 57-й хвилині забив Буяльський і оформив дубль, а на 79-й хвилині Завійський відправив м'яч у свої ворота після удару головою від Іллі Шкурiна.

Динамо з 13 очками одноосібно очолило турнірну таблицю чемпіонату України, на одне очко випереджаючи Шахтар і Десну. Чернігівці за додатковими показниками поступаються Гірникам і йдуть третіми.