День зіпсованих дебютів Владислав Супряга та Данило Ігна | Динамо Киев | Динамо Київ | Dynamo Kiev

День зіпсованих дебютів

Владислав Супряга та Данило Ігнатенко лише тиждень тому переїхали в топ-чемпіонати, а сьогодні вже встигли зіграти перший матч за нові команди.

Український форвард з'явився на полі вже на 38-ій хвилині гри Сампдорії проти Сассуоло, замінивши травмованого Маноло Габб'ядіні.
Який шанс, здавалося б! Але дебют за генуезців виявився коротким...
Уже на 59-ій хвилині тренер Сампдорії провів зворотню заміну і замість українця випустив Андреа Конті.

Залишається тільки гадати, чому так сталося, але варто відзначити, що інтуїція Марко Джампаоло не підвела - Конті забив уже за 4 хвилини і зробив рахунок 3:0 на користь Сампдорії.

Однак ще гіршим і коротшим виявився дебют Данила Ігнатенка за Бордо.
У виїзному матчі проти Реймса українець вийшов на 63-ій хвилині за рахунку 4-0 господарів і вже за 9 хвилин заробив пряму червону картку.
У підсумку Бордо програв 5:0.