#Футбол Збірна України обіграла 'Боруссію' М у своєму першо | Футбол УПЛ

#Футбол

Збірна України обіграла "Боруссію" М у своєму першому матчі в 2022 році

Обидва голи - на рахунку дебютантів збірної.

Збірна України з футболу провела перший матч у 2022 році. Національна команда, що розпочала підготовку до матчів плей-оф за вихід на чемпіонат світу, зіграла у Менхенгладбаху проти місцевої "Боруссії".

У цьому матчі збірна України грали виключно футболістами, що представляють клуби УПЛ - легіонери приєднаються до команди після завершення клубного сезону. У стартовому складі збірної вийшов Михайло Мудрик, який дебютував у національній команді.

І саме Мудрик відкрив рахунок у матчі уже на 9-й хвилині: він відкрився під розрізну передачу з глибини, зміг випередити і захисника, і воротаря, після чого забив у порожні ворота.

Ще до перерви Мудрику вдалося створити кілька небезпечних нагод, як для себе, так і для партнерів, але реалізувати їх Україна не змогла. Натомість "Боруссія" відігралася - при виході з оборони в пас помилився Юхим Конопля, який віддав передачу в ногу супернику, а той з близької відстані переграв воротаря, 1:1.

У другому таймі Україна та "Боруссія" провели ряд замін, обидві команди створили кілька моментів. А наприкінці гри синьо-жовтій команді вдалося забити другий гол: Олександр Піхальонок з-за меж штрафного застав зненацька воротаря німців, м'яч опинився у сітці, 2:1.