​​Перерва на матчі збірних – водночас найкраще та найгірше, що | Думки Диванного Експерта

​​Перерва на матчі збірних – водночас найкраще та найгірше, що є в футболі.

Надто багато хорошого – це теж погано. Завелика кількість цікавих матчів на квадратний день є основною перетензією до клубних вікендів. Цими вихідними вдалося побачити ледве половину того, що хотілося.

Авжеж, матч Динамо – Шахтар бачити не хотілося, але довелося. Дякувати богу, лише другий тайм, але це все одно було нестерпно.

Мілан бачити хотілося, але ще більше хотілося бачити Аталанту. Втім, вдалося лише Мілан. Категорично був проти Піолі та за Ранґніка (чи будь-кого іншого, лише б не Піолі).

Стефано є (тепер, мабуть, вже «був») кризовим тренером. Це підтверджував досвід його роботи в попередніх клубах. У Піолі були сильні відрізки також і в Лаціо, Інтері та Фіорентині, але тривали відносно недовго. Втім, у жодному з них не було двох факторів: розумного керівництва та ковіду.

Менеджмент Мілана виявився більш далекоглядним, ніж (сюрприз!) автор цих рядків. А коронавірус навесні 2020-го дав час та абсолютно нові, відмінні від усього, що було досі, умови.

Поки Моурінью грає на камеру після дербі та розігрує на ТБ сценки разом з лисим із Неаполя, Мілан видає найкращий старт з часів Шевченка-Анчелотті. Добре, що в Серії А нема Чакира.

Матчі Ювентуса можна припиняти дивитися, а починати знову десь у квітні на чвертьфіналах-півфіналах проти Баварії. Це все вже було. Аллеґрі втратить ще максимум 8 очок до завершення сезону. Доля Скудетто вирішиться в матчах типу Наполі – Болонья.

Реал розшукує гідного суперника в Каталонії. Нещодавно вони там закінчилися. Люди з емблемами Барси на формі зіграли телефонний матч у Мадриді. У Барселоні все жалюгідно – цьому місту потрібен новий герой. Тепер ним буде Еспаньйол.

Мбаппе – феноменальний футболіст, поки перед ним не постає завдання влучити по воротах з шикарної позиції. Ренн
просто так не обіграєш.

Найкращий матч туру в АПЛ завершився з рахунком 0:0 – Арсенал, хоч і відскочив, виглядав гідно на тлі одного з лідерів. А найкраща команда АПЛ перемогла на виїзді Вест Гем – хто не бачив перфоманс Брентфорда в першому таймі, раджу поглянути.

Сьогодні, кажуть, буде пресконференція тренера збірної. Складно передбачити, що він видасть цього разу, але точно щось видасть. Це вже особливий вид мистецтва.

Комік, який і не знає, що є коміком, та навіть не здогадується про свій комедійний талант – найкраща характеристика Олександра Васильовича.

Сексистьскі жарти, образи журналістів та підопічних, а також вдавання, що не розумієш української мови людини, яка цією мовою володіє приблизно в десять разів краще за тебе, – чудовий матеріал.

По-хорошому, на публічні заходи із Петраковим потрібно продавати квитки, як на стендап-коміків. Чекаю вечора вже більше, ніж на звільнення Луческу. Буде контент!