Лейпциг - Шахтар 1:4
17 views10:52
Відкрити / Коментувати
2022-09-04 19:16:12
Одна з найдраматичніших зустрічей між Манчестер Юнайтед та Арсеналом була в 1979 році в фіналі Кубка Англії. Тоді до 85 хвилини на Уемблі рахунок був 2-0 на користь арсенала, але за 2 хвилини МЮ зрівняло. Але 2:2 теж протрималось на табло не довго. Вже через хвилину гравець Арсеналу Алан Сандерленд забив, та його команда взяла кубок в тому році.

До речі на тому матчі були присутні 99 200 уболівальників. Шокуючі цифри для сучасності. Стара добра Англія

Фото
30 views16:16
2022-09-04 10:16:50
#ЩоПодивитись. Сьогодні вмикаємось в УПЛ о 15:00, а в 18:30 на нас очікує матч тижня однозначно. Ще можна глянуть Гран-прі Нідерландів о 16:00. Все це показують на Сетанті. Бережіть себе, допомагайте ближнім та ЗСУ.

Чатик для спілкування
26 viewsedited  07:16
2022-09-04 10:05:32 Відеоогляд матчу Естонія - Україна

24 views07:05
2022-09-04 10:05:11
Українські баскетболісти дивом вчора витягнули матч, закінчився з результатом 73:74 і тепер Україна на першій сходинці в турнірній таблиці групи С

20 viewsedited  07:05
2022-09-03 19:10:01
Представники фанатського руху ШД
Бахмут 2022
19 views16:10
2022-09-03 19:05:13
Нотінгем впустив перемогу, виграючи після першого тайму 2-0. Матч проти Борнмута завершився з рахунком 2-3.

Ну а в нас Євробаскет, Україна проти Естонії. Після першої чверті 35:33
16 viewsedited  16:05
2022-09-03 16:33:45
Фанати Борнмута вибіжали на поле після матчу з Нотінгемом святкувати вихід її команди до сезону #АПЛ. А сьогодні ці команди зустрінуться знов.
24 viewsedited  13:33
2022-09-03 16:27:00
Поки Металіст 1925 в Києві приймає Ворсклу (зараз вже рахунок 1:1) згадуємо єдиний матч, в якому команди зустрічались до цього між собою. Тоді в Полтаві Ворскла виграла 2:0. Забивали Чеснаков та Ткачук