​​У Андрія Шевченка особливі спогади про матч проти «Сампдорії | Гранде Шева

​​У Андрія Шевченка особливі спогади про матч проти «Сампдорії» у жовтні 2004 року.

Грали у Генуї, перед тим, як сісти до автобуса, Андрій зателефонував Крістен. Вона була на дев’ятому місяці вагітності.

– Ти як?

– Добре. Трохи болить живіт, але я робила вправи – напевно, через це.

– Відпочивай. Подзвоню, коли приїдемо.

Але подзвонила Крістен, за сорок хвилин.

– Андрію, почалося.

– Що?

– Відійшли води, мене везуть до лікарні.

Шевченко помчав до Анчелотті, який сидів у першому ряді автобуса: «Карло, треба зупинитися».

При першій нагоді Андрія висадили. За автобусом «Мілана» завжди їхали два поліцейських авто, тож він попросив допомогти. Поліція довезла його до заправки, а там Шевченка підібрав його друг Донато Альбанезе – вони вирушили до лікарні Святого Пія X.

Їхали дуже швидко, тому встигли. Джордан народився пізно ввечері. Шевченко поспав кілька годин, і вранці клубний водій повіз його до Генуї. Андрій пообідав з командою, був на зборі перед грою, потім заснув у номері – його розбудили, коли команда вже була в автобусі, готова їхати на стадіон. Мілан навіть трохи запізнився на Марассі

Шева не вийшов у старті – грали Томассон та Креспо. Вийшов на 66 хвилині, за рахунку 0:0. За десять хвилин забив переможний гол. Перший гол, який приствятив Джордану.