​​Дженоа знову програла – четвертий з п’яти матчів після призн | Гранде Шева

​​Дженоа знову програла – четвертий з п’яти матчів після призначення Андрія Шевченка.

Цього разу суперником була не Рома, не Мілан і не Ювентус, а «лише» Сампдорія. Втім, навіть Сампдорія виявилася для Дженоа занадто сильним опонентом.

Так, моменти цього разу були. Бо на полі був Горан Пандев. Він сам ледь не забив у другому таймі, він зробив чудовий пас на Дестро, коли той не зміг пробити. Була стійка.

І був навіть гол – Дестро повернувся результативно. У цьому матчі позитиву було більше, ніж у чотирьох попередніх разом, але ж знову програли та ще й пропустили тричі від найпринциповішого. У другому таймі повернулася Дженоа Баллардіні – необережна, дурна та смілива. Варто було лише рахунку стати 0:3.

Італійського тренера після одного очка за п’ять турів, найімовірніше, звільнили би. Шевченка рятує те, що він – Шевченко. Його швидке звільнення буде ударом по авторитету нових власників, тому вони чекатимуть покращення, чекатимуть січня та якихось дій від нового генерального менеджера.

У вівторок Дженоа грає проти Салернітани у матчі Кубка. Другий тайм дербі дає надію, що з 20-ю командою Серії А все ж таки можуть впоратися.