​​Перемога над Салернітаною ніби мала допомогти Дженоа психоло | Гранде Шева

​​Перемога над Салернітаною ніби мала допомогти Дженоа психологічно, але нічого не вийшло. Лаціо, який зараз у сумнівній формі, переміг спокійно, без жодного ризику втратити очки. Вистачило класу Педро, Феліпе Андерсона, Дзакканьї та Луїса Альберто, що вийшов у другому таймі та зробив два асисти.

Захисники Дженоа повзали та стрибали навколо суперників, віддавали дурні паси біля свого штрафного, а попереду знову нічого не виходило. Марне володіння 46%, Дестро, якого так чекали, – не чарівник, сам він створювати собі моменти не може. Захист Лаціо далекий від ідеалу, але Дженоа цим не скористалася. Шансів забити у команди Шевченка не виникало до 86 хвилини, коли рахунок вже був 0:3.

Показовим було прискорення Дзакканьї на 81 хвилині – він легко втік від Сабеллі, що вийшов за 20 хвилин до цього. Шевченко розповідав про необхідність показати характер, але це щось зовсім протилежне.

Шість матчів в чемпіонаті, одне очко, два забитих, 13 пропущених. Добре, що Спеція так само мертва і все ще біля зони вильоту.

Шевченко – перший тренер Дженоа за 27 років, який не виграв жодний з перших шести матчів Серії А.