Get Mystery Box with random crypto!

​​4-3-3. Йєбоа, Портанова та Гефті у старті. Бажання створити | Гранде Шева

​​4-3-3. Йєбоа, Портанова та Гефті у старті. Бажання створити проблеми супернику, не закрившись у захисті, а граючи в футбол, який сподобається глядачам.

Чудова Дженоа у першому таймі. Чудова, враховуючи те, що було раніше.

Так, Мілан до перерви ввімкнувся хвилин на 15. Але Дженоа цим скористалася, не боялася, створювала моменти. Була тією командою, яку, напевно, хоче бачити тренер.

Втім, у другому таймі стало зрозуміло, що суперник багато дозволив Дженоа. 4-3-3 перетворилися на 4-5-1, Маттіа Дестро довелося бити з центра поля. Поява Леау та Діаса стала величезною проблемою. Повернулася Дженоа, яка страждає в надії втримати результат. Не втримала.

Леау пощастило забити, але хвилин 50 атакувала лише одна команда – гол Мілана був цілком логічним. Дженоа згадала про агресію та сміливість лише за рахунку 1:2, та наслідком стала гольова контратака господарів.

Дженоа знову пропустила від Мілана тричі, але це вже не та Дженоа, що на початку грудня. Небезнадійна.