MediaЗа результатами кваліфікаційних турнірів “В” , “С”, “D”, | КНУБА | Офіційний канал

MediaЗа результатами кваліфікаційних турнірів “В” , “С”, “D”, ”E” Шахового фестивалю Kyiv International Chess Day KNUCA-2022, що проводились протягом 16-18 липня 2022 року у Київському національному університеті будівництва і архітектури, відбулося нагородження переможців. Організаторами заходу виступили шахова школа “Дебют” і Київський національний університет будівництва і архітектури.Виконавчий директор шаховой школи “Дебют” Сергій Ставрояні, проректор КНУБА Наталія Бурдейна та головний суддя – міжнародний арбітр Юрій Пепа вручили медалі, дипломи і заохочувальні призи переможцям.MediaУ кваліфікаційному турнірі «Е» перші місця розподілилися таким чином.1 місце кваліфікаційного турніру «E» виборов Нестеров Даниїл (12 років), набрал 7 очків з 9. Тренер – І. Самойленко.2 місце кваліфікаційного турніру «E» – Лучик Василь (14 років), 7 очків з 9. Тренер – І. Гоменюк (Київський каштанчик).3 місце кваліфікаційного турніру «E» – Микитенко Юрій (9 років), 6 з 9. Тренер – А.Жестерьов (Світогляд).Розподіл перших місць у кваліфікаційному турнірі «D».1 місце кваліфікаційного турніру «D» виборов Атаманчук Дмитро, набравши 7 очок з 9-ти можливих. Дмитру 8 років, тренер – В. Кирилко (Київський каштанчик).2 місце кваліфікаційного турніру «D» – Грідіна Анастасія (12 років), Анастасія набрала 6 очок з 9 можливих, тренер – Д.Міхрін (Світогляд).3 місце кваліфікаційного турніру «D» – Лисенко Петро (9 років), набрав 6 з 9 можливих очків, тренер –  С.Павлов.У кваліфікаційному турнірі «С» перші місця вибороли такі спортсмени.1 місце кваліфікаційного турніру «С» виборов Олександр Калиш, набравши 9 очок з 9-ти можливих. Олександру 21 рік, він навчається у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. У шахи грає з дитинства, головний тренер і наставник – батько.2 місце кваліфікаційного турніру «С» виборов Ілля Ярошенко, Іллі 11 років, живе і навчається в Києві. Усі три дні хлопця підтримували мама, тато, братик і тренер-викладач Ілля Скуратовський (клуб Світогляд).3 місце кваліфікаційного турніру «С» виборов Владислав Ріпко, випускник Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 28 років. Тренер – Євген Тараненко.Місця у кваліфікаційному турнірі «В» відповідно зайняли.1 місце кваліфікаційного турніру «B» виборов Андрій Артемов, 1 розряд, національний рейтинг 2074, з міста Бровари, 13 років.2 місце кваліфікаційного турніру «B» виборов Павло Никитинець, 1 розряд, національний рейтинг 2044, з міста Київ, 17 років.3 місце кваліфікаційного турніру «B» виборов Михайло Капечун, 1 розряд, національний  рейтинг 2046, з міста Київ, 15 років.MediaСьогодні, 19 липня, вітаючи переможців, вітаємо їх тренерів із професійним святом – з Днем тренера! Вітаємо всіх, хто присвятив своє життя вихованню майбутніх чемпіонів і розвитку спорту! Тренер – людина, яка завжди мотивує і критикує, підтримує командний дух і загартовує силу волі, надихає не здаватися і виховує спортивний характер. Роль тренера визначальна у становленні майбутніх зірок спорту! Завдяки щоденній праці тренерів наші спортсмени піднімаються на п’єдестали на національних і міжнародних спортивних аренах, досягають найвищих вершин у спорті! Тренер – це особлива місія і відповідальність. Часто від одного лише слова, а то і погляду тренера…