Get Mystery Box with random crypto!

Краматорці привезли з Чемпіонату Європи цілий оберемок нагород | Краматорська міська рада

Краматорці привезли з Чемпіонату Європи цілий оберемок нагород

Вихованці Аліни та Олексія Бичкових отримали чимало нагород.

Чемпіоном Європи став Данило Ковальов. В категорії понад 120 кг Андрій Шевченко на вершині чемпіонату Європи 2024 з сумою триборства 1130 кг, а Володимир Рисєв з сумою триборства 1027,5 кг та трьома світовими рекордами серед ветеранів першої вікової групи у присіданні, жимі та сумі краматорець стає переможцем чемпіонату Європи 2024!

У категорії понад 84 кг змагалась Валентина Загоруйко. Підопічна тренера Тетяни Мельник посіла друге місце на п‘єдесталі пошани чемпіонату Європи, з сумою триборства 662,5 кг, а Аліна Нікогосян, яку тренував Сергій Федоренко, у жимі завоювала малу срібну нагороду з результатом 117,5 кг .

У командному заліку, як чоловіча, так і жіноча збірні посіли перші місця! Володимир Рисєв стали абсолютним чемпіонами змагань!

Вітаємо наших спортсменів, спортсменок та тренерів з прекрасними результатами та бажаємо підкорення нових вершин! Далі буде!

За матеріалами Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради