У квітні юні запорізькі спортсмени поповнили скарбничку своїх | Анатолій Куртєв. Секретар Запорізької міської ради

У квітні юні запорізькі спортсмени поповнили скарбничку своїх здобутків новими досягненнями

Команда запорізьких ушуїстів здобула 72 нагороди різного гатунку на двох чемпіонатах України

Веслувальник із Запоріжжя Олександр Болсуновський виборов бронзу на міжнародній вітрильній регаті

Гандболісти ДЮСШ ім. ЛАГУТІНА посіли 2-ге місце чемпіонату України

Спортсмени ДЮСШ № 10 привезли 11 призових місць з чемпіонату України зі спортивної аеробіки

Веслувальники ДЮСШ «Україна» здобули 12 золотих, 5 срібних та 3 бронзових медалі у двох видах всеукраїнських змагань

Спортсмени ДЮСШ «Майстер Січ» вибороли золото і бронзу всеукраїнського турніру з боксу та золото і 3 бронзи всеукраїнського турніру з тхеквондо

Гімнастки ДЮСШ «Хвиля» вибороли 6 першостей та 2 бронзи у всеукраїнському турнірі

Вихованка ДЮСШ № 8 Альона Носарєва здобула 3 нагороди у чемпіонаті Європи з шашок

Вітаємо спортсменів і їхніх тренерів! Нових перемог!