​​ Футбол, плавання, шахи - далеко не повний перелік видів сп | МОКАН 🇺🇦

​​ Футбол, плавання, шахи - далеко не повний перелік видів спорту, в яких цього тижня українські спортсмени здобули медалі на міжнародному рівні.

Традиційно підбиваємо підсумки надихаючих здобутків наших спортсменів та спортсменок!

Футбол

Важлива перемога київського "Динамо" - у додатковий час наші футболісти у матчі-відповіді здолали команду "Фенербахче" 2:1. Таким чином, "біло-сині" проходять до наступного раунду Ліги чемпіонів, де вже 3 серпня зустрінуться з австрійським "Штурмом".

Чоловіча збірна України з футзалу посіла друге місце на студентському чемпіонаті світу, що відбувся у Португалії - у фінальному матчі наша команда поступилася в овертаймі команді з Бразилії (4:6).

Підводний спорт та плавання

Українські спортсмени здобули 9 нагород нагород на чемпіонаті світу з підводного спорту у колумбійському Калі - 4 золота, 2 срібла, 3 бронзи.

А на чемпіонаті Європи серед юніорів у румунському Бухаресті збірна України зі стрибків у воду посіла друге загальнокомандне місце. Українці здобули 8 медалей - 4 золота та 4 бронзи.

Спортивна боротьба

На чемпіонаті світу з боротьби серед юніорів (U17) у Римі Євген Поковба у категорії до 45 кг переміг Шахзода Рузіохунова з Узбекистану та здобув золоту медаль!

Спортивне орієнтування

Національна паралімпійська збірна України зі спортивного орієнтування здобула "срібло" та "бронзу" на чемпіонаті світу серед спортсменів з ураженнями опорного-рухового апарату, який відбувся у польському місті Єленя-Гура.

Теніс

Українські тенісисти посіли третє місце на чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат до 14 років у чеському Мості: Нікіта Білозерцев та Павло Боднарчук здобули "бронзу" у парному розряді.

Українки Єва Галієвська та Анастасія Фірман стали володарками бронзової нагороди на чемпіонаті Європи U16 у Пршерові.

Шахи

Юні шахісти здобули п’ять нагород на чемпіонаті Європи з шахів (рапід та бліц) у Греції - 3 "золота", "срібло" та "бронзу".

Зичу нашим спортсменам та тренерам нових перемог і п'єдесталів, наснаги у тренуваннях!

Нашій державі бажаю перемоги над ворогом!