​​ Українські спортсмени та спортсменки продовжують надихати | МОКАН 🇺🇦

​​ Українські спортсмени та спортсменки продовжують надихати своїми успіхами на міжнародних змаганнях. Традиційна тижнева підбірка спортивних здобутків:

Плавання

Справжній тріумф української збірної з артистичного плавання на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Римі - 8 золотих нагород і перше місце у медальному заліку!

Команда у складі Марти Федіної, Владислави та Марини Алексіївих, Вероніки Гришко, Олесі Дерев'яченко, Ангеліни Овчиннікової, Валерії Тищенко та Анастасії Шмоніної виграла усі види програми, в яких брала участь! Українки були найкращими у дисциплінах - технічна група, комбінована група, довільна група, хайлайт, технічне соло, довільне соло, довільний дует, технічний дует.

Окрім цього приголомшивого результату, українці продовжують здобувати нові медалі у інших дисциплінах. В активі збірної України вже 12 медалей - 9 "золотих" та 3 "срібних" - і поки що 2 місце у медальному заліку Євро-2022 з водних видів спорту.

Так, Софія Лискун стала віцечемпіонкою у стрибках з вишки, здобула ще одне "срібло" у синхронних стрибках змішаних пар з вишки разом із Олексієм Середою, і третю срібну нагороду - у командному міксті.

А Михайло Романчук став чемпіоном Європи на дистанції 1500 м вільним стилем, встановивши новий рекорд України!

Змагання триватимуть до 21 серпня - тож очікуємо нових перемог!

Цього тижня українці здобули чимало перемог в різних видах спорту під час змагань на Мультиспортивному чемпіонаті Європи-2022, який до 21-го серпня триватиме в німецькому Мюнхені:

Академічне веслування

Українки Катерина Дудченко, Наталія Довгодько, Дарина Верхогляд та Євгенія Довгодько зобули "бронзу" у жіночій парній четвірці.

Роман Полянський посів друге місце у параакадемічному веслуванні на одиночному човні у класі PR1. Анна Шеремет посіла третю сходинку у цій же дисципліні.

Cкелелазіння

Українець Даниїл Болдирєв здобув "золото" та вдруге поспіль став чемпіоном Європи у дисципліні "швидкість"!

Велоспорт

Українка Олена Старікова здобула 2 медалі на Мультиспортивному чемпіонаті Європи-2022: "срібло" у гонці на час ("гіт"), та "бронзу" у жіночому кейріні — гонці з поступовим прискоренням.

Легка атлетика

Бронзовий призер чемпіонату світу-2022 українець Андрій Проценко з результатом 2,27 метра здобув третє місце у стрибках у висоту.

Спортивна гімнастика

На змагання чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики серед юніорок, які також проходили у рамках Мультиспортивного Євро-2022 у Мюнхені, 14-річна гімнастка Анна Лащевська з Івано-Франківщини перемогла у вправах на колоді!

Це перша золота медаль України на континентальній першості серед юніорів у цій дисципліні за 24 роки. Вітаю молоду чемпіонку з таким досягненням!

Важка атлетика

На змаганнях в американському Лавленді український стронгмен Олексій Новіков підкорив вагу у 549 кілограмів - і встановив новий світовий рекорд у становій тязі Hummer Tire!

Футбол

Не можу не поділитися новиною зі світу аматорського футболу. Минулого тижня У Києві на стадіоні ім. Баннікова у фінальному матчі Кубку регіонів УАФ, який проводять Українська асоціація футболу та Асоціація аматорського футболу України збірних областей, перемогла команда моєї рідної Івано-Франківської області. У овертаймі прикарпатці здолали львів'ян із рахунком 3:2.

Команда отримала не лише національний кубок і титул чемпіона країни, а й право представляти Україну в розіграші Кубка регіонів УЄФА-2022/2023! Вітаю із перемогою!

Зичу нашим спортсменам та тренерам нових перемог і п'єдесталів!

Продовжуємо підтримувати головну команду України - Збройні сили!!!