Get Mystery Box with random crypto!

​​ Кожної п'ятниці розповідаю про основні здобутки українськи | МОКАН 🇺🇦

​​ Кожної п'ятниці розповідаю про основні здобутки українських спортсменів за тиждень, що минає.

Веслування

Чудові здобутки продемонстрували українські веслувальники на Чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное у Копенгагені.

Українки Людмила Лузан і Анастасія Четверикова виграли золоту медаль у каное-двійці на дистанції 500 метрів.

Людмила Лузан також привезе з Копенгагена "срібло" чемпінаті світу в каное-одиночці на 500-метрівці.

Команда українських спортсменів у складі Олега Кухарика, Дмитра Даниленка, Ігора Трунова та Івана Семикіна здобули перше місце на 500-метрівці байдарок-четвірок. Ще одна "четвірка" спортсменів - Віталій Вергелес, Андрій Рибачок, Юрій Вандюк і Тарас Міщук - взяли "золото" на 500-метровій дистанції в каное-четвірці.

Баскетбол

Чоловіча юнацька збірна України з баскетболу 3х3 стала срібним призером чемпіонату Європи, що проходив у Португалії. Українські спортсмени на шляху до фіналу здолали суперників із Сербії, Росії, Білорусі, Угорщини, а у фінальному поєдинку поступилися команді Словенії з рахунком 14:19.

Скелелазання

Українець Данило Болдирєв здобув "золото" на чемпіонату світу зі спортивного скелелазіння.

Вітаю учнівську збірну України із чудовим результатом на Всесвітніх учнівських спортивних іграх U-15: українські спортсмени вибороли 148 нагород ( 69 золотих, 42 срібних, 37 бронзових) і перше місце в командному заліку. У змаганнях взяли участь 2500 спортсменів віком 13-15 років із 35 країн світу.

Теніс

Українські тенісистки Анастасія Фірман та Єва Галієвська потрапили у ТОП-8 юніорського рейтингу Tennis Europe. Анастасія Фірман посіла першу позицію, а Єва Галієвська - на сьомому місці.

Бокс

Головна спортивна подія цього вікенду - бій двох "супертяжів" - британського боксера Ентоні Джошуа із українським спортсменом Олександром Усиком, який відбудеться 25 вересня на стадіоні "Тоттенгем Готспур" в Лондоні. Бажаю перемоги нашому боксеру у цьому надцікавому поєдинку!

Зичу нашим українським спортсменам та спортсменкам нових перемог, а тренерам - наснаги та здобутків!