​​ Кожної п'ятниці розповідаю про основні здобутки українськ | МОКАН 🇺🇦

​​ Кожної п'ятниці розповідаю про основні здобутки українських спортсменів за тиждень, що минає.

Бокс

Безперечно, головною спортивною перемогою цього тижня (а насправді перемогою року або й десятиріччя ) став тріумфальний виграш українського боксера Олександра Усика у чемпіона світу за версіями WBA, WBO, IBF, IBO британця Ентоні Джошуа.

Усик переміг суперника у 12-раундовому поєдинку та одноголосним рішенням суддів виборов всі чотири чемпіонські пояси. Чемпіонські нагороди повернулися в Україну вперше з 2015 року, відколи Володимир Кличко програв Тайсону Ф'юрі.

До слова, Олександр Усик - вже третій українець, який став чемпіоном світу в категорії боксерів-супертяжів. А ще цього тижня Усик очолив рейтинг боксерів-супертяжів за версією авторитетного журналу "The Ring".

Футзал

На відміну від результатів гри футбольних клубів, цього тижня збірна України з футзалу перемогла суперників з Румунії в товариському матчі з рахунком 4:0.

Також слід відзначити чудову гру юнацької команди "Динамо": у матчі другого туру групового раунду Юнацької ліги УЄФА українці в гостях здолали німецький клуб "Баварія" з рахунком 4:0.

Легка атлетика

Одразу чотири призові місця здобули українські бігуни на 15-му варшавському півмарафоні.

Cеред чоловіків Богдан Семенович здобув перше місце, подолавши напівмарафонську дистанцію за 1 годину та 4 хвилини. "Срібло" здобув Дмитро Дідоводюк, який фінішував другим на 3 хвилини пізніше.

Серед жінок українки так само здобули перше і друге місця. Валентина Варетська здобула "золото", показавши найкращий час в 1 годину 17 хвилин та 12 секунд, а Наталія Семенович - стала другою, поступившись своїй співвітчизниці всього на 5 секунд.

Зичу нашим українським спортсменам та спортсменкам нових перемог, а тренерам - наснаги та здобутків!