​​ П‘ятнична рубрика про основні здобутки українських спортсм | МОКАН 🇺🇦

​​ П‘ятнична рубрика про основні здобутки українських спортсменів за тиждень, що минає.

Футбол

Збірна України з футболу здобула перемогу у Фінляндії 2:1 у відбірковому матчі чемпіонату світу.

Підсумок другого відбіркового матчу із Боснією та Герцеговиною, який відбувся цього тижня, не такий втішний для української команди - нічия 1:1. Покращити результат футболісти нашої збірної зможуть у матчі-відповіді із БіГ вже 16 листопада на виїзді. Бажаю перемоги нашим хлопцям!

Спортивна боротьба

Українці виграли три нагороди на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби у столиці Норвегії Осло.

Так, український борець вільного стилю Магамед Закарієв у категорії 97 кг здобув бронзову нагороду у поєдинку із білорусом Олександром Гуштином. Ще одну "бронзу" у ваговій категорії до 55 кг завоювала Олександра Хоменець, перемігши у змаганнях росіянку Ольгу Хорошавцеву.

У заключний день змагань український борець греко-римського стилю Ленур Теміров посів третє місце у ваговій категорії до 63 кг, отримавши перемогу у поєдинку із азербайджанцем Талехом Мамедовим.

Велоспорт

Олімпійська чемпіонка українка Олена Старикова посіла друге місце на чемпіонаті Європи-2021 з велотреку у швейцарському Гренхені.

Шашки

Чудові результати показали українські спортсмени на чемпіонаті Європи з шашок-100, який відбувся в італійському Кьянчано-Терме.

Український гросмейстер Юрій Анікеєв виграв "золото" в бліці, набравши 14 очок. Українка Вікторія Мотричко стала найкращою у швидкій грі. Юрій Анікеєв здобув ще одну нагороду - "бронзу" у швидкій грі. Українка Ольга Балтажи завоювала срібну медаль у бліці, Артем Іванов - бронзову медаль.

Українці показали гарний результат і у командній грі. Два "срібла" в командному чемпіонаті Європи з рапіду здобули:

жіноча команда у складі Вікторії Мотричко та Ольга Балтажи;

чоловіча команда у складі Юрія Анікєєва, Артема Іванова та Івана Антоненка.

Зичу нашим українським спортсменам та спортсменкам нових перемог, а тренерам - наснаги та здобутків!