​​ По п'ятницях розповідаю про основні здобутки українських с | МОКАН 🇺🇦

​​ По п'ятницях розповідаю про основні здобутки українських спортсменів за тиждень, що минає.

Бокс

Український боксер Юрій Захарєєв у ваговій категорії до 71 кг здобув золоту нагороду на чемпіонату світу з боксу у сербському Белграді. У фіналі українець здолав росіянина Вадима Мусаєва та у свої 19 років став наймолодшим чемпіоном світу з боксу в історії України.

Українець Арам Фаніян здобув пояс інтернаціонального чемпіона IBO у суперлегкій вазі, перемігши німецького спортсмена Тімо Шварцкопфа в поєдинку у нього на батьківщині.

Спортивна стрільба

Українські спортсмени здобули 2 "золота" на Кубку президента Міжнародної федерації стрільби (ISSF), який завершився у польському Вроцлаві.

Українка Олена Костевич зайняла перше місце у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів, а українець Сергій Куліш став найкращим у стрільбі з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів із 3-х положень.

Спортивна боротьба

Український борець вільного стилю Мухаммед Алієв у ваговій категорії до 86 кг виграв золоту нагороду у фіналі молодіжної першості світу зі спортивної боротьби, яка відбулася у столиці Сербії Белграді.

Жіноча молодіжна збірна України за підсумками турніру в Белграді в 10 вагових категоріях завоювала 7 медалей ( 3 золоті, 2 срібні, 2 бронзові), посівши перше місце в загальнокомандному заліку.

Баскетбол

Національна жіноча збірна України з баскетболу у першій грі відбору на чемпіонат Євро-2023 перемогла збірну Франції із рахунком 90:71.

Футбол

Вчора національна збірна України з футболу зіграла внічию 1:1 зі збірною Болгарії у товариському матчі, який відбувся в Одесі. Українці мали серйозну ігрову перевагу, втім реалізувати змогли лише один гол. Вже 16 листопада збірна України зіграє вирішальний поєдинок відбору ЧС-2022 проти Боснії і Герцеговини.

Теніс

Українська тенісистка Ангеліна Калініна здобула титул на турнірі Міжнародної федерації тенісу (ITF) у французькому Нанті. У фінальному матчі українка перемогла француженку Осеан Додан.

Бодібілдінг

Українець Михайло Павлюк зайняв друге місце серед чоловіків у ваговій категорії до 90 кг на чемпіонаті світу з бодібілдингу, який відбувся в Іспанії.

Шахи

Українець Кирило Шевченко виграв міжнародний бліцтурнір "Меморіал Михайла Таля", який відбувся у столиці Латвії Ризі. В змагіннях брали участь 120 шахісток та шахістів.

Кіберспорт

Українська команда Natus Vincere вперше в історії стала переможцем головного турніру року з гри "CS:GO" - "PGL Major Stockholm 2021", який відбувся у столиці Швеції. За перемогу у турнірі команда отримала 1 мільйон доларів призових!

Зичу нашим українським спортсменам та спортсменкам нових перемог, а тренерам - наснаги та здобутків!