​​ За традицією, кожної п'ятниці підбиваю підсумки основних з | МОКАН 🇺🇦

​​ За традицією, кожної п'ятниці підбиваю підсумки основних здобутків українських спортсменів за тиждень, що минає.

Шахи

Чоловіча збірна України з шахів у складі Антона Коробова, Андрія Волокітіна, Юрія Кузубова, Кирила Шевченка та Володимира Онищука виграла чемпіонат Європи, який відбувся у словенському місті Чатеж.

Бокс

Український боксер Артем Далакян в 5-му раунді нокаутував панамця Луїса Консепсьйона й вже в п'ятий раз успішно захистив титул чемпіона світу WBA у флайвейті (до 50,8 кг). До слова, на професіональному рингу український боксер провів 20 боїв, не програвши жодного.

Карате

На чемпіонаті світу з карате у Дубаї українські каратистки здобули три нагороди .

Українка Галина Мельник у категорії до 68 кг у двобої із австрійкою Алісою Бухінгер виборола бронзову нагороду. Також переможницею у поєдинку за третє місце у ваговій категорії до 50 кг стала львів'янка Катерина Крива, яка перемогла спортсменку із Казахстану Молдір Жангбирбай.

Українська каратистка Аніта Серьогіна у категорії до 61 кг у поєдинку за перше місце поступилася чинній чемпіонці світу і Європи Йовані Прекович із Сербії, й здобула "срібло".

Біатлон

Українка Дар'я Блашко у спринтерській гонці на етапі Кубка IBU у шведському Ідре посіла третє місце. Наша спортсменка на дистанції у 7,5 км поступилася 3,1 секунди німкені Маріон Візенсартер та півсекунди француженці Каролін Коломбо.

П’ятиборство

На молодіжному чемпіонаті Європи із сучасного п'ятиборства, який відбувся у польському Джонкові, українці здобули низку нагород.

Чоловіча збірна України у складі Максима Агарушева, Юрія Ковальчука і Тараса Хіміча виборола "срібло" в командному заліку. А жіноча збірна у складі Ольги Клуннікової, Анастасії Чижової та Ірини Кубрак здобули командну "бронзу".

Крім того, український п'ятиборець Максим Агарушев здобув золоту нагороду в індивідуальних змаганнях.

Баскетбол

Українські баскетболістки "Прометея" із рахунком 94:68 перемогли угорську команду "Дьор" та пробилися в плей-офф Єврокубку ФІБА.

Зичу нашим українським спортсменам та спортсменкам нових перемог, а тренерам - наснаги та здобутків!