​​ За п'ятничною традицією, підведемо підсумки основних здобу | МОКАН 🇺🇦

​​ За п'ятничною традицією, підведемо підсумки основних здобутків українських спортсменів за тиждень, що минає.

Стрибки у воду

Цього тижня у Києві відбувся Чемпіонат світу зі стрибків у воду серед юніорів.

Українська збірна загалом виборола 9 нагород, ставши переможницею медального заліку.

"Золото" здобули: Данило Коновалов, Ксенія Байло, Олексій Середа, Олексій Середа та Данило Аванесов у синхронних стрибках.

"Срібло" у Ксенії Байло та Анни Арнаутова у синхронних стрибках, Данила Коновалова та Богдана Чижовського у синхронних стрибках та Олексія Середи.

"Бронза" у стрибках з однометрового трампліна виборола Ксенія Байло.

Важка атлетика

Українська спортсменка Українка Світлана Самуляк у ваговій категорії до 55 кг виборола бронзову нагороду на чемпіонаті світу з важкої атлетики, що проходить у Ташкенті. Українка в сумі підняла 201 кг.

Теніс

Український тенісист В'ячеслав Бєлінський виграв юніорський тенісний турнір ITF першої категорії Eddie Herr у американському місті Брейдентоні. У фінальному матчі українець здобув перемогу над швейцарцем Кіліаном Фельдбаушем.

Фехтування

Жіноча збірна України з фехтування на рапірах у складі Аліни Полозюк, Ольги Сопіт, Крістінм Петрової та Катерини Буденко здобула "золото" на етапі юніорського Кубка світу у румунській Тімішоарі - у фіналі українки перемогли збірну РФ.

Фрістайл

Збірна України з фрістайлу у складі Анастасії Новосад, Дмитра Котовського та Олександра Абраменка на етапі Кубка світу у фінському місті Рука посіли третє місце. Це перша медаль українців на етапі Кубка світу у командних змаганнях з фрістайлу.

Баскетбол

Гарні результати цього тижня продемонстрували українські баскетболісти.

"Прометей" з Кам'янського здолав італійську команду "Динамо Сассарі" на груповому етапі баскетбольної Ліги чемпіонів з переконливим рахунком 89:56.

"Київ-Баскет" здобув перемогу над бельгійським "Антверпом" з рахунком 90:82 в матчі першого туру другого групового раунду Кубка Європи.

Також сьогодні, 10 грудня, відзначається Всесвітній день футболу. Футбол залишається найпопулярнішим видом спорту і Україна в цьому плані не є винятком.

Зичу нашим українським спортсменам та спортсменкам нових перемог, а тренерам - наснаги та здобутків!