​​ Кожної п'ятниці підводжу підсумки основних здобутків украї | МОКАН 🇺🇦

​​ Кожної п'ятниці підводжу підсумки основних здобутків українських спортсменів за тиждень, що минає.

Плавання

У фіналі XV чемпіонату світу з плавання на короткій воді, який відбувся в Абу-Дабі (ОАЕ), українець Михайло Романчук здобув бронзову нагороду на 1500-метрівці вільним стилем.

Волейбол

У Таїланді на молодіжному чемпіонаті світу з пляжного волейболу українські спортсменки Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко зайняли перше місце. У фіналі вони здолали спортсменок з Іспанії. Додам, що це перше "золото" для України у чемпіонатах світу U21 з пляжного волейболу у жіночому турнірі.

Бокс

Український боксер Денис Берінчик в напруженому двобої переміг росіянина Ісу Чанієва та вшосте захистив свій пояс інтернаціонального чемпіона за версією WBO у легкій вазі.

Сноубординг

Українець Михайло Харук здобув "срібло" в паралельному слаломі на другому етапі Кубка Європи у чеському Монінеці.

Джіу-джитсу

Збірна України виборола третє місце на на міжнародному турнірі Ліги TMS: WALL TO WALL з бразильського джіу-джитсу, який відбувся в Дніпрі.

Хокей

Українські хокеїсти здобули ще одну перемогу на молодіжному чемпіонаті світу з хокею (U20) у Дивізіоні IBI, що проходив у Таллінні. У заключному матчі збірна України обіграла команду Польщі з рахунком 4:1.

Баскетбол

Українські баскетболістки "Прометея" із Слобожанського вдруге здолали швейцарок з "Ельфiк Фрібург" та пробилися до 1/8 фіналу жіночого Єврокубка ФІБА.

Зичу нашим українським спортсменам та спортсменкам нових перемог, а тренерам - наснаги та здобутків!