​​ Випускник ВНТУ здобув золоту медаль на Всесвітніх іграх у Б | НТБ ВНТУ

​​ Випускник ВНТУ здобув золоту медаль на Всесвітніх іграх у Бірмінгемі
Випускник факультету електроенергетики та електромеханіки Богдан Пограничний разом із напарником Данилом Стецюком стали чемпіонами Всесвітніх ігор у Бірмінгемі зі спортивної акробатики у змаганнях чоловічих дуетів Щиро вітаємо спортсменів із перемогою

Богдан Пограничний / Данило Стецюк (спортивна акробатика)

У фіналі переможцінабрали 28.940 бали. Срібну медаль завоювали американці, бронзову – атлети з Казахстану.

Збірна України була представлена на Всесвітніх іграх-2022 у складі команди в понад сто атлетів. І Україні вдалося показати найкращий виступ у своїй історії на цих змаганнях.

Богдан Пограничний – цьогорічний випускник та гордість ФЕЕЕМ.