Get Mystery Box with random crypto!

Прикарпатський спортсмен Іван Чорногуз став бронзовим призеро | 🇺🇦Онищук Світлана / Івано-Франківська ОДА (ОВА)

Прикарпатський спортсмен Іван Чорногуз став бронзовим призером чемпіонату Європи U-20 з трьох видів боротьби у ваговій категорії 86кг.

Змагання відбулися в іспанському місті Сантьяго-де-Компостела.

Першу сутичку наш борець виграв у представника Італії в 1/4 переміг спортсмена зі Швейцарії . Бронзову нагороду виборов у сутичці з представником Азербайджану .

Іван Чорногуз родом зі Снятинщини, він є вихованцем Академії боротьби імені Василя Федоришина та тренується під керівництвом заслуженого тренера України Івана Курилюка.
Борець також дворазовий чемпіон України з вільної боротьби серед юніорів.
Загалом чоловіча збірна України, до складу якої увійшов наш спортсмен, стала четвертою в командному заліку на чемпіонаті Європи U20 в Іспанії!
Вітаємо борця і його тренера з перемогою, бажаємо нових спортивних досягнень на благо Прикарпаття та України!