Get Mystery Box with random crypto!

​​ Сьогодні – сьомий день Олімпіади. Україна вже подолала позн | Саввич

​​ Сьогодні – сьомий день Олімпіади. Україна вже подолала позначку у 50 медалей

Паралімпійська збірна України 30 серпня, у шостий день змагань, здобула 11 нагород та займає 5 місце у медальному заліку серед країн.

Вчора українці виграли дві золотих медалі. Йдеться про Марину Литовченко (настільний теніс) та Андрія Трусова (плавання, 100 метрів). Останній також встановив світовий паралімпійський рекорд.

Срібло також взяли Андрій Дорошенко  (кульова стрільба), Михайло Сербін (плавання, 200 метрів), Віктор Дідух (настільний теніс), Ігор Цвєтов (біг на 100 метрів), Яна Лєбєдєва (метання диска).

Бронзові медалі виграли Ірина Щетник (кульова стрільба), чоловіча збірна у естафеті з плавання у вільному стилі, Зоя Овсій (метання диска) та Роман Павлик (стрибки у довжину).

Загалом, українці взяли 54 медалі. За кількістю медалей Україна посідає четверте місце серед всіх країн

Особливо промовистим став учора вчинок легкоатлета Ігоря Цвєтова – отримавши срібну медаль у бігу на дистанції 100 метрів, він відмовився фотографуватися з російськими призерами Ігор у цій дисципліні. Напередодні своїм патріотичним вчинком вразив і інший український спортсмен: дзюдоїст Руфат Магомедов, який здобув «бронзу» у ваговій категорії 73 кг, указав переможеному росіянину на прапор України, за що отримав шквал схвалення у соцмережах. Варто зазначити, що українського спортсмена активно підтримувала не тільки мусульманська громада держави, а й уся Україна.

Віримо, що Україна і сьогодні продовжить триматися у лідерах залікової таблиці!