Мені дуже приємно, що спортивні традиції Лиманщини продовжують | Лиманська міська військова адміністрація (Виконавчий комітет)

Мені дуже приємно, що спортивні традиції Лиманщини продовжуються і незважаючи на тяжкі випробування, які випали на долю нашої країни, спортсмени Лиманської МТГ не перестають прославляти Україну та нашу рідне місто. Так, тренер-викладач Лиманської дитячо–юнацької спортивної школи міста Лиман, Борщевська Альона Анатоліївна здобула для нашої країни 2 бронзові та 1 срібну медаль на міжнародних змаганнях.
В чемпіонаті Європи з пауерліфтингу, який проходив з 3 по 8 травня у місті Пільзень (Чехія), наша спортсменка здобула бронзу серед юніорок у ваговій категорії до 76 кг, з сумою триборств 470 кг.
Чемпіонат світу з жиму лежачі також підкорився нашій спортсменці. В місті Алмати (Казахстан) з 21 по 29 травня Альона Борщевська представляла команду України у дорослій збірній, та виборола бронзу у ваговій категорії до 84 кг зі здобутком 112,5 кг.
З тим же результатом 112,5 кг Альона стала срібною призеркою чемпіонату Європи з жиму лежачи, серед юніорок у ваговій категорії до 76 кг. Змагання проходили з 2 по 7 серпня у місті Будапешт (Угорщина).
Ми пишаємось тобою Альона. Ти гідно представила Україну та рідну Лиманщину на міжнародних змаганнях!