Get Mystery Box with random crypto!

ОГЛЯД МАТЧУ (1/2) Real Madrid vs Club America 27.07.2022 Поча | Real Madrid CF | 🇺🇦 UA

ОГЛЯД МАТЧУ (1/2)
Real Madrid vs Club America
27.07.2022

Початок матчу для «Реала», вже на 5ʼ, став відʼємно результативним (0:12 прогалина у зоні Каземіро та типова для Начо помилка, «недовискочити» на гравця та покинути свою позицію, призвели до голу). Увесь перший тайм, із низьким блоком, взагалі був невдалим.

Перший удар по воротам «Амеріки» відбувся аж на 22ʼ. Звісно Карім. Обвідний удар із-за меж штрафного. Враження, що весь сезон на нас чекає «карімозалежність».

У захисті Анчелоті вирішив перевірити по центру порозуміння Рюдігер та Начо/Мілітао, так як Алаба вийшов у другому таймі на фланг. Можна сказати, що таке розташування виглядало органічно та навіть були вдалі підключення від Алаби в атаку.

Перший тайм «Реал» відсиджувався на своєму полі без пресингу та атак. Центральня лінія Кроос — Каземіром — Модріч виглядала дуже вʼялою, а під кінец тайму взагалі майже встали.

Складається враження, що команда зараз під потужним навантаженням і не всі «вивозять» такий ритм.