31 серпня в місті Сараєво (Боснія і Герцеговина) завершився че | Адресу змінемо

31 серпня в місті Сараєво (Боснія і Герцеговина) завершився чемпіонат світу з дзюдо серед кадетів (U-18).
У складі збірної команди України з дзюдо у чемпіонаті взяв участь вихованець Одеської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №4, чинний чемпіон Європи серед кадетів Ігор Цуркан.
Сімнадцятирічний одесит успішно виступив на змаганнях, завоювавши бронзову медаль у категорії «до 81 кг».

У загально командному заліку збірна команда України з дзюдо здобула 5 місце.
Підготовували спортсмена до змагань тренери-викладачі Олег Співак та Олександр Співак.

Ігор Цуркан упродовж сезону виграв три поспіль етапи Кубка Європи (у Загребі - 12 березня, Тепліце - 9 квітня та Бухаресті - 7 травня), а потім підтвердив свій клас і на чемпіонаті Європи серед кадетів, завоювавши дві золоті медалі – в особистому і командному турнірах.