Збірна України продовжує виступи на Всесвітніх іграх - головно | Спортивний Харків та Україна 🇺🇦

Збірна України продовжує виступи на Всесвітніх іграх - головному змаганні серед неолімпійських видів спорту. У четвертий змагальний день українці здобули лише одну медаль, але ця нагорода виявилася історичною - "золото" у паркурі Богдана Колмакова. Він став найкращим у змаганнях на швидкість.

Колмаков показав найкращий результат у кваліфікації, подолавши етап за 21.59 секунд. І мав одразу двох конкурентів, з якими мав боротися за перемогу на Всесвітніх іграх: італієць Андреа Конзоліні закінчив виступ з результатом 21.72 секунд, а чех Мартін Кромочек - за 21.94 сек.

У фіналі Колмаков та Конзоліні суттєво покращили свої результати: українець подолав дистанцію ще швидше - за 20.75 секунд, італійцеві знадобилося 20.98 секунд. Тож саме Колмаков здобув золоту медаль.