На чемпіонаті Європи з велотреку українці здобули три нагороди | Спортивний Харків та Україна 🇺🇦

На чемпіонаті Європи з велотреку українці здобули три нагороди, харків'яни оновили три рекорди України.

В португальському місті Анадія завершився чемпіонат Європи з велоспорту на треку серед молоді та юніорів.

Збірна України здобула на три нагороди – 1 срібну та 2 бронзові медалі. Срібною призеркою в гонці з вибуттям серед юніорок стала Анна Коліжук з Миколаєва, а Кирило Царенко, який також представляє Миколаїв, посів третє місце в скетчі в молодіжній категорії U-23. Ще одну бронзу українській команді приніс львів’янин Данило Яковлев, який показав третій результат в юніорському омніумі.

В медальному заліку збірна України посіла 10 місце. Призову трійку склали команди Італії (16-2-5), Німеччини (8-13-8) та Великої Британії (5-9-7). Загалом нагороди ЧЄ-2022 здобули представники 13 країн Європи.

Харківські спортсмени у складі збірної України цього разу залишилися без нагород, але оновили три рекорди України і десять разів потрапили до ТОП-10.