Reviews can be left only by registered users. All reviews are moderated by admins.

2

1 stars

0

Останні повідомлення

2023-07-24 23:36:19 В перерві своїм виступом глядачів порадував дитячий колектив "Квест" Джулинського центру культури та дозвілля. Художній керівник Ганна Концебовська.
А потім був другий тайм, в якому гостям позаріз потрібно було забивати, але забив Максим Броварський і вже після того як рахунок став 4:0, ім'я володаря першого в історії Кубка ОЧР фактично стало відомим. Антон Діденко на 72-й хвилині, одразу після виходу на заміну, мало не першим торканням робить рахунок – 5:0. В час, що залишився, команди обмінялися реалізованими пенальті(Михайло Кузьменко та Дмитро Думенко), а незабаром пролунав фінальний свисток Кирила Семеренка, якого разом з Олегом Філіпчаком і В'ячеславом Потайчуком, впринципі ніхто на полі і не помітив. "Граніт" - перший володар Кубка ОЧР, а ось команду Едуарда Когута по-людськи шкода. "Обрій-Христинівщина" буквально на жилах пройшов чвертьфінал та півфінал, де візитною карткою команди була саме надійна оборона разом із ігровою дисципліною. Що трапилося з командою В перші 15 хвилин фінального матчу, думаю в таборі клубу розберуться. Цікаво, що вже найближчої неділі стартує друге коло чемпіонату і ці ж команди зустрічаються у рамках 6-го туру в Старих Бабанах.

Перший наш турнір цього року завершено. Необхідно також згадати всіх тих, без кого це свято футболу не відбулося б. Це ідейні натхненники, двигуни всього живого в регіоні, мої соратники та однодумці Ігор Соболенко, Микола Грабчак, Олексій Давиденко, Олег Філіпчак, Віталій Атаманенко. Сюди ж можна додати також і Богдана Лавренюка, Олександра Однороженка, Володимира Щербину, Олексія Афлатарли, Сергія Янчука, Івана Ковбасюка, Олександра Казанюка, Валерія Гордєєва – це люди, за якими майбутнє футболу у цьому регіоні. А й головна подяка всім вболівальникам. Без вас цього не було б. Це свято зробили ви!
57 views20:36
Відкрити / Коментувати
2023-07-24 23:36:19 КУБОК ОЧР. Фінал

«Граніт»(Старі Бабани) – «Обрій-Христинівщина»(талалаївка) - 6:1(3:0) 23 липня. Кочубіївка. Стадіон «Базис» - 600 глядачів.

Арбітр: Кирило Семеренко(Вінниця).
Асистенти: Вячеслав Потайчук(Умань), Олег Філіпчак(Маньківка).

Обрій-христинівщина: 1.Решетило(33.Когут 87) – 4.Трегубов; 12.Сидун; 5.Журавель(19.Пономар 89); 13.Бадьорний(2.Кузьменко 56) – 6.Устименко; 15.Філіпенко(10.Безверхий 56); 9.ГРІЩЕНКО(3.Звариченко 83); 7.Бурковецький(11.Моргай 56); 16.Т.Алієв(14.Базалук 82) – 18.С.Алієв.

Тренер: Едуард Когут.

Граніт: 44.Холіч(24.Бондар 87) – 98.Думенко; 16.Левченко; 3.Кирпатий(88.Чорний 90); 70.Кирилюк(96.Н.Мельник 72) – 4.ОНОПРІЄНКО; 7.О.Мельник(69.Посесор 78); 22.Овсянніков(17.Казанюк 58); 11.Юшков(19.Діденко 68) – 8.Броварський; 10.Горщинський(14.Журавльов 84).

Тренер: Денис Куций.

Голи: Юшков(4), О.Мельник(10), Горщинський(14), Броварський(55), Діденко(72), Кузьменко(84) – з пенальті, Думенко(90+5) – з пенальті.

Попереджені: Овсянніков, Устименко.

Удари: 17(7+10) - 15(7+8). В площину воріт: 10(3+7) - 5(2+3). Кутові: 8(1+7) - 5(2+3). Гольові моменти: 10(3+7) - 7(4+3).

Це був справжній фестиваль футболу, в якому безпосередньо сама гра на якийсь момент навіть відійшла на другий план. В Кочубіївці на фінальний матч Кубка ОЧР прийшли понад 600 глядачів. Насамперед ми – оргкомітет "Об'єднаного чемпіонату ДФЛ та Уманського району пам'яті загиблих захисників України" хочемо висловити особливу подяку президенту СК "Базис" – Володимиру Олексійовичу Осадчому, який абсолютно безкоштовно надав клубний стадіон під проведення фінального матчу. В перспективі є ідея зробити цей стадіон постійним місцем проведення саме кубкового фіналу. До того ж, у цю пору чемпіонат області як власне і весь футбол в країні стоїть "на паузі". Але це справа майбутнього, а поки що необхідно визнати - більш вдалого місця, ніж стадіон "Базис" для фіналу придумати не можна було. Його специфічне розташування створює особливу акустику, а завдяки земляним валам глядачі мають можливість розташовуватися по всьому периметру поля, що створює ефект чаші. Шумовий фон на грі при великій кількості людей був просто божевільним. Грати за такої атмосфери - повне задоволення, це може підтвердити буквально кожен, хто хоча б один раз грав в таких умовах.
Матч традиційно розпочався з хвилини мовчання на згадку про гравців, які віддали на фронті свої життя за нас з вами – Андрій Гірський, Володимир Ройтенко, Вадим Годований, Ігор Гончарук, Захар Лялюк, Владислав Касумов. А перший удар по м'ячу зробив гравець "Обрій-Христинівщина", воїн ЗСУ - Євген Звариченко, який перебуває у відпустці.
Більшість вболівальників вважали фаворитом пари саме номінальних господарів, навіть незважаючи на катастрофічну ситуацію з обороною. У стартовому складі команди Дениса Куцого вийшли лише двоє номінальних захисників. Але всі ці проблеми відійшли на другий план вже після перших 10 хвилин матчу. У ході яких глядачі двічі схоплювалися зі своїх місць. Андрій Юшков та Олег Мельник якось буденно, я б навіть сказав дуже легко забили 2 голи, чим суттєво ускладнили життя гостям. А коли ще через 4 хвилини Максим Горщинський зробив рахунок 3:0, то тільки після цього гравці "Обрія" скинули з себе заціпеніння, в якому вони перебували першу третину тайму. Цікаво, що "Граніт" в першому таймі забив все, що створив – 100-відсоткова реалізація моментів, 3 удари у площину – 3 голи. Найцікавіше, команда з Христинівщини у якої краще тримався м'яч і гра йшла, ще до перерви мала залізні шанси не тільки для того, щоб скоротити відставання, а й зрівняти рахунок взагалі, але як не забивали брати Алієві з меж воротарської, напевно не розуміють навіть самі вони. А ще в одному випадку "Граніт" врятував Євген Холіч. Втім, до закінчення першого тайму рахунок так і не змінився.
54 views20:36
2023-07-24 22:55:05
98 views19:55
2023-07-24 22:54:51 Об’єднаний чемпіонат
Джулинської футбольної ліги та Уманського району пам’яті загиблих захисників України

Контрольно-дисциплінарний комітет

24.07.2023 року
Присутні онлайн: Грабчак М., Ковбасюк І., Лавренюк Б., Однороженко О., Соболенко І., Філіпчак О.

ПРОТОКОЛ № 8
Про порушення футболістами норм регламентних документів Об’єднаного чемпіонату ДФЛ та Уманського району пам’яті загиблих захисників України.

Відповідно до п. 1, врахувавши повторне порушення п. 2 Розділу ІІІ Дисциплінарних правил об’єднаного чемпіонату ДФЛ та Уманського району, застосувати п. 4 санкцій даного Розділу: заборонити Олександру Каплуну вести будь яку діяльність, пов’язану з футболом під егідою Оргкомітету ДФЛ та Уманського району.
Попередити арбітрів Чемпіонату, що згідно листа Федерації футболу Монастирищенської громади (голова О. Бойко), Олександр Каплун не має жодного відношення до керівництва та представництва команди ФК «Авангард».

2023-07-24 09:49:50
Вчорашній фінал кубка ОЧР! Окремо не посоромлюся про тих, хто був причетний до того, щоб все так пройшло. Команди торгували свій шлях до Фіналу. А залишалася в тіні величезна робота по організації турніру і фіналу зокрема, по забезпеченню нагородами, по дотриманні дисциплін серед учасників , по забезпеченні арбітражу та висвітлення подій і т.д. Цього воза з честю і достоїнством витягнув, вже можу відверто сказати, згуртований колектив. Це Олександр Єгоров, Олексій Давиденко, Віталій Атаманенко (Віталій та Олексій займаються організацією арбітражу а Олексій ще й диктором був), Микола Грабчак, Олег Філіпчак (модерує роботу нашого КДК) та я, Ігор Соболенко.
Окрема подяка Осадчому Володимиру Олексійовичу за наданий для фіналу стадіону, і Сергію Вивальнюку, що забезпечував все на стадіоні.
Не соромлюся сказати - що праця цих людей а також багатьох інших по всіх командах-учасниках і створили це свято. Подаруй собі емоцій! Емоцій добра, щоб перемогти зло!
Окремим рядком - ніякого цього чи іншого свята не було б, якби не ЗСУ і всі, хто боронить Україну. Тому ніколи про це не забуваємо. Долучаємося в зборі коштів. Матч розпочинався з хвилини пам'яті по загиблих в боротьбі з рашистами (вже шестеро футболістів краю віддали життя за нашу свободу, і кожного було згадано поіменно), а перший удар по м'ячу завдав Євгеній Звариченко, учасник війни і гравець "Обрій -Христинівщина".