Get Mystery Box with random crypto!

Фантастичний результат: 48 медалей на Чемпіонаті Європи з важк | Телеграмна служба новин - Новини Україна Війна | новости Украина Война

Фантастичний результат: 48 медалей на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Вкотре українські важкоатлети довели, що є одними з найсильніших в Європі в абсолютно всіх вікових категоріях. У місті Рованіємі (Фінляндія) завершився Чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів (до 20 років) та молоді (до 23 років). Українська збірна показала відмінний результат, завоювавши 48 медалей.

Троє українських важкоатлетів стали найсильнішими спортсменами турніру за версією Європейської федерації важкої атлетики! До турніру спортсмени готувалися на базі спортивних комплексів “Епіцентр” у м.Городок та Кам’янець-Подільському. Компанія також фінансує проведення всеукраїнських змагань на міжнародному рівні. Забезпечує спортсменів формою та інвентарем, дбає про реабілітацію.