​​ Претенденти у номінації 'Команда року в неігрових видах' | ✙ Base of Ukrainian sports 🍉

Жіноча збірна з шахів
(Марія Музичук, Анна Музичук, Анна Ушена, Наталія Букса, Юлія Осьмак)
Виграли Шахову Олімпіаду - головний командний турнір дворіччя.

Жіноча парна четвірка - академічне веслування
(Євгенія Довгодько, Катерина Дудченко, Наталія Довгодько і Дарина Верхогляд) Здобули "бронзу" на Чемпіонаті Європи (єдину серед спортсменів-олімпійців) та етапі Кубка світу.

Жіноча команда з фехтування на шпагах
(Яна Шемякіна, Влада Харькова, Юлія Свистіль, Інна Бровко)
Вперше за 17 років вибороли "бронзу" чемпіонату Європи

Збірна з артистичного плавання
У командних та парних змаганнях наші дівчата вибороли 5 нагород чемпіонату Світу (два "золота" та три "срібла"), а також одразу 6 "золотих" нагород чемпіонату Європи.

Артем Тищенко / Дар’я Блашко - біатлон
Єдині призери КС з біатлону минулого сезону - на етапі в Обергофі стали третіми в одиночній змішаній естафеті.

Людмила Лузан / Анастасія Четверікова - каное
Виграли «срібло» чемпіонату світу та стали чемпіонками Європи на дистанції 500 м.

Олексій Середа / Софія Лискун - стрибки у воду
Виграли "срібло" і чемпіонату світу, і чемпіонату Європи в синхронних стрибках з вишки серед змішаних пар.

Станіслав Ковальов / Ігор Хмара - академічне веслування
Здобули першу в історії України нагороду ("бронзу") у двійці легкої ваги на чемпіонаті світу.

Жіноча збірна з боротьби
Перемогою на командному Кубку Світу підтвердили свій статус найсильнішої команди Європи і однієї з провідних у світі.