Ібрахім Кане перервав безгольову серію Ворскли 21-річний захи | Український футбол ᐉ новини футболу України

Ібрахім Кане перервав безгольову серію Ворскли

21-річний захисник полтавчан відкрив гольовий рахунок малійських легіонерів в єврокубках

21-річний малійскій захисник Ібрахім Кане став автором першого гола українських клубів, як в єврокубковому сезоні-2021/22, так і в новому турнірі УЄФА Лізі конференцій. При цьому він перервав «рекордну» безгольову серію «Ворскли», яка склала 340 хвилин. Останній раз полтавчани забивали на міжнародній арені 25 жовтня 2018 року в гостьовому поєдинку групового раунду Ліги Європи з «Карабахом» - 1:0.

Тим часом Кані став представником 36-ї країни далекого зарубіжжя, в тому числі 9-ї з Африки, чиї гравці забивали за українські клуби в єврокубках. До слова, в «Ворсклі» відкрив гольовий рахунок повпред ще однієї держави - Албанії (Ахмед Янузі).