ЛНЗ - Верес: другий тайм стартував! 46‘ - У складі рівнян у | NK VERES RIVNE

ЛНЗ - Верес: другий тайм стартував!

46‘ - У складі рівнян у перерві вийшли Роман Мірошник і Валерій Кучеров. Вони замінили Ігоря Гука і Дмитра Кльоца.

55‘ - Поки без моментів у другому таймі. 0:0.

63‘ - Арсеній Коркодим парирує класний удар Савіна низом!

65‘ - Микола Гайдучик, Геннадій Пасіч, Станіслав Шарай і Віталій Дахновський вийшли на поле у рівнян. Пішли з поля Михайло Сергійчук, Владислав Шарай, Михайло Шестаков і Михаіл Гечев відповідно.

67‘ - Станіслав Шарай мав забивати. Футболіст ЛНЗ Швець кинувся під м‘яч і заблокував удар!

72‘ - Удар з-за меж штрафного майданчика від Валерія Кучерова - неточно.

75‘ - Верес у ці хвилини домінує на полі, але поки не можуть рівняни втілити ігрову перевагу у голи.

78‘ - Максим Переходько і Артем Данилюк грають у Вереса замість Олександра Лебеденка і Миколи Квасного.

80‘ - ГОЛ. ЛНЗ забиває. Павло Замуренко переклав м‘яча з лівої під праву і точно пробив у кут з лінії штрафного майданчика. ЛНЗ - Верес - 1:0.

90‘ - Фірмовий удар від Геннадія Пасіча - у руки голкіперу ЛНЗ.

Матч завершено. ЛНЗ - Верес - 1:0.