Ворскла - Верес: другий тайм стартував! Нагадаємо, після пер | NK VERES RIVNE

Ворскла - Верес: другий тайм стартував!

Нагадаємо, після першого тайму попереду полтавці - 1:0. Єдиний гол забив Олександр Скляр.

46 хв. - Михайло Сергійчук змінив Миколу Гайдучика у складі Вереса.

49 хв. - Юрій Козиренко міняє Феліпе у Ворскли.

53 хв. - Геннадій Пасіч пробивав! Намагався підкрутити м‘яча у дальній - невлучно.

54 хв. - Тотре отримав жовту картку за фол проти Валерія Кучерова.

58 хв. - Богдан Когут впевнено грає на виході після розіграшу полтавцями кутового.

60 хв. - Сергій Яворський отримав жовту картку.

63 хв. - Геннадій Пасіч розхитав двох опонентів і віддав на Олександра Лебеденка. Той бив з-під опікуна і удар вийшов несильним.

68 хв. - Заміна у Ворскли. Артем Челядін змінив Сергія Яворського.

68 хв. - Також Євген Павлюк у складі Ворскли вийшов на поле.

70 хв. - Станіслав Шарай змінив Олександра Лебеденка у складі Вереса.

76 хв. - Владислав Шарай міняє Віталія Дахновського у рівнян.

78 хв. - Момент у Вереса! Михайло Сергійчук у падінні пробивав головою, замикаючи верхову передачу з глибини - красиво, але трохи неточно!

79 хв. - Зайков отримав жовту картку.

81 хв. - ГООООООООООЛ!!!! Валерій КУЧЕРОВ! Михайло Сергійчук класно перевів м’яча з правого флангу на лівий. Там Скляр позиційно помилився, дозволивши Геннадію Пасічу увірватися у штрафний майданчик і пробити. Цей удар полтавці заблокували, але першим на підборі був Валерій Кучеров. Ворскла - Верес - 1:1!

85 хв. - Роман Мірошник міг забивати! Вище воріт! Тисне Верес!

86 хв. - Марлісон та Данило Кравчук вийшли у Ворскли замість Дениса Олійника і Сефері.

89 хв. - Михайло Шестаков і Василь Курко змінюють Михайла Сергійчука і Валерія Кучерова у Вереса.

хвилин додав арбітр до часу матчу!

90+6 хв. - Артем Челядін отримав жовту картку.

90+6 хв. - ГОООООООООООЛ! Михайло ШЕСТАКОВ! Дмитро Кльоц закинув м‘яча за комірець оборонцям Ворскли, а Михайло Шестаков уникнув офсайду і пробив повз Дмитра Різника!

Матч завершено! Неймовірний камбек! Ворскла - Верес - 1:2!