Три медалі везуть українські спортсмени з турніру «Mityng Gwia | Верховна Рада України

Три медалі везуть українські спортсмени з турніру «Mityng Gwiazd na Rynku Kościuszki», що проходив у рамках Світового легкоатлетичного туру категорії «Челленджер» у польському місті Білосток.

Роман Кокошко з результатом 20.41 м став срібним призером у штовханні ядра, поступившись лише господарю змагань чемпіону Європи-2018 Міхалу Гаратику (20.92).

Одразу два представники України зійшли на п’єдестал за підсумками змагань у секторі для стрибків у висоту. Дмитро Нікітін став віцечемпіоном турніру, стрибнувши на 2.20. Вадим Кравчук посів третє місце, показавши результат 2.17.

Переможцем тут став чинний чемпіон Європи у приміщенні Дауве Амелсу з Нідерландів, який підняв планку до 2.23.

Вітаємо наших медалістів та їх тренерів, бажаємо успішного продовження літнього сезону!