християнські вірші 🇺🇦 — Телеграм канал

Логотип телеграм -каналу virsh_online — християнські вірші 🇺🇦 Х
Логотип телеграм -каналу virsh_online — християнські вірші 🇺🇦
Адреса каналу: @virsh_online
Неактивний
Категорії: Релігія
Мова: Українська
Передплатники: 25.32K
Опис з каналу

Публікуємо ваші вірші / реклама - @virsh_onlinebot
Залишаємо за собою право, не все публікувати. Публікація віршів - БЕЗКОШТОВНО!

Статистика каналу
6.2% Залученість
1,561 Переглядів / пост
0 Постів / день

Ratings & Reviews

2.33

3 reviews

Reviews can be left only by registered users. All reviews are moderated by admins.

5 stars

0

4 stars

1

3 stars

0

2 stars

1

1 stars

1


Останні повідомлення

30 тра 2023
Світлом манить небесна країна,
Вірний Бог там присутній завжди.
І чекає Він кожну людину
У свій дім, ти Його лиш знайди.

В спілкуванні щодня будь з Ним разом,
Не відходь від закону Його.
Хай життя не затьмарять образи,
Не турбує гріх серця твого.

На Христа споглядають хай очі,
На всю славу Його і красу.
І в молитві кажи Йому "Отче,
Я так сильно Тебе люблю!

Всю подяку Тобі я приношу,
Що Ти вмер за мене на хресті,
Що на себе гріха взяв ношу
І дав вічне життя мені."

Світлом манить небесна країна.
Хто Ісуса щодня чекав,
Сам Христос там усіх зустріне,
Хто повірив в Нього і прийняв.

М. Толочко @virsh_online
7.2K views17:09
Детальніше
Поділитися:
Відкрити / Коментувати
6 кві 2023
ПРИГОТУЙСЯ ДО ВІЧНОСТІ...

Скоро ми залишимо цю землю,
Скоро скажем ми землі «прощай».
І ввійдем у Святе Боже Царство,
Де чекає нас блаженний Рай.

Буде перекличка, буде зустріч...
Всіх святих і вірних у Христі !
Скоро, скоро славний день настане !
Приготуйся в Вічність відійти !

В ту країну вічного спокою,
Лише чисті серцем увійдуть...
Що сповиті милосердям і любов'ю...
В Небесах Вінець життя приймуть !

Очищай свої одежі, друже,
Перевір в світильнику запас !
Ще Господня милість є над нами,
Збагатитись маємо ще час...

Скоро вже залишаться позаду
Всі тривоги і печаль душі...
У Новім, Святім Єрусалимі,
Будуть вічно радісні пісні...

Л. Мельник

#вічність
@virsh_online
495 views21:43
Детальніше
Поділитися:
Відкрити / Коментувати
21 бер 2023
Переходять роки, мов мандрівники йдуть по дорозі.
Рік за роком, лишаючи в пам`яті мить.
І велике бажання пронизує серце і розум:
"Хочу, Господи мій, всім життям я для Тебе служить!"

Скільки падаю я і не раз я в житті спотикаюсь.
І прощення прошу за помилки і втрачені дні.
Але в небо кричу із слізьми: "О мій Бог, я стараюсь.
Хоч буває зусиль і старань не хватає моїх."

Переходять роки. Та щодня роблю в серці зупинку.
Я запитую Бога, та завжди питання одне:
"Чи я вірна раба? Чи приношу я плід без затримки?
Чи Господь не соромиться звати слугою мене?"

***
Той, хто любить, то зробить усе якнайкраще.
Той, хто любить, усе віддає без питань,
Без лукавства, байдужості любить, без підлості й фальші.
І в воду й в вогонь, якщо треба, піде без вагань.

"Чи ти любиш мене?", як Петра Ти сьогодні питаєш.
Як Петро відповім: "Так, люблю я, Ісусе, Тебе!"
Та чи зможу отак, коли пасти овець мені скажеш,
Просто йти за Тобою і дивитися тільки вперед.

Свій погляд не зводити з Тебе назад на Івана.
Не питати: "А цей що? А ті чом не служать? А ці?"
Та коли, о мій Бог, з цим сумнівом в дорозі й охляну.
Підкріпи: "Що до всіх тобі?! Ти за Мною іди, ти - служи!"

Та навіть, коли я відкликнусь на призив для Тебе служити.
Скажу Тобі: "Ось я, готова, пішли Ти мене!"
Не жалкуючи сил, я буду в служінні горіти,
І віддамся Тобі до кінця, не шукавши земне.

Може Йменням Твоїм буду справи великі звершати.
Може буду зцілять, повертати від смерті в життя.
Усім людям весь час про спасіння звіщати.
І навіть буду готова віддати за Тебе життя.

Та страшусь я одного, Господь, - не забути про Тебе!
І в служінні Тобі загордитись, не пізнать благодать.
Любові не мати, що більше усього нам треба.
І служити Тобі, розмінявши Тебе на срібняк.

О як страшно, уже підійти до воріт в край небесний,
Принести багаж для Тебе здійсненних всіх справ.
І чекати вінець, нагороду нетлінну, чудесну.
Та почути слова: "Я ніколи тебе, друг, не знав!"

Переходять роки... я бажаю з Давидом сказати:
"Твою волю чинити, мій Боже, так хочу в житті!"
Хочу так я служити, на ниві Твоїй працювати,
Щоби Ти не соромився зватися Богом моїм!

Я не знаю, ще скільки років Бог для мене призначив,
Скільки ще їх пройде в життєвій дорозі моїй.
Я бажаю служить, щоб хоч трошки Ісусу віддячить
За спасіння, прощення, за страждання Його на хресті.

Варто тут на землі послужити, віддатись для Нього.
Варто зватись і бути Господнім дитям.
Бо роки перейдуть і коли я зустрінуся з Богом,
Хочу просто сказати: "Я старалась, Господь, все життя!"

#поезіяіриникасянчик @virsh_online
21.5K views06:43
Детальніше
Поділитися:
Відкрити / Коментувати
12 бер 2023
РОЗДУМИ ПРО ВІЙНУ...

Вже більше року в Україні йде війна...
О, скільки горя принесла вона!
Розбиті села, знищені міста...
Повсюди ллється кров, кругом біда...

Скільки смертей! Скалічених життів...
Дітей хтось втратив, хтось осиротів,
Щодня солдати гинуть у боях,
У молодих, юначих ще роках.

Хтось втратив дім, в який усе життя
Вкладав фінанси, час і почуття...
Залишились руїни лиш одні
І рани у сердечній глибині.

В сльозах моя країна, у крові
І з кожним днем загиблі є нові...
Душа болить та рветься на шматки
І плутаються в голові думки

Від тих жахіть, що ворог наробив,
Скільки невинних діточок убив,
Страшне насильство і знущання й глум...
Не може осягнути цього ум...

Хіба назвеш солдатів тих людьми,
Хто збиткувався злісно над дітьми?
Хто на старих, безсилих нападав,
З жінок глумився, речі розкрадав?

То слуги сатани й перед Творцем
Вони відповідатимуть за це.
У Бога правда, знаю я одне:
Нікого Божа кара не мине.

За час страшного кровопролиття
Змінились наші цінності життя,
Ми стали цінувати кожну мить,
І рідних, за яких душа болить.

Нам стали цінні тихі вечори,
Щоденний хліб, дарований згори,
М'якенька постіль і затишний дім,
І мирне небо в радість нам усім.

Та серце плаче кожен день за тих,
Хто у підвалах тулиться сирих,
Без їжі і води вже довгий час,
Хто втратив рідних, милих серцю, враз...

За наших вояків, що на війні
Ночують у окопах всі ці дні,
Вони боронять нас й життя своє
Багато хто за край свій віддає.

Ми вистояли з вами цілий рік,
Бо нас Господь до цього дня беріг!
Якби не Він простяг своє крило -
То тебе й мене тут вже б не було.

По милості Його ми живемО,
Тому подяку Богу віддамо!
Бо навіть і солдати свідчать теж
Про дивний захист Божих рук без меж.

Молитви наші чує вічний Бог,
Вони спасли від смерті багатьох.
Уберегли колись немало міст
Молитва щира, покаяння й піст.

Тому сьогодні в цей недільний день
З молитвою до Господа прийдем,
Попросим миру з вірою в Творця
І сил, щоб вистояти до кінця.

Він перемогу подарує тим,
Хто у тісних й близьких стосунках з Ним,
Хто щиро у смиренні з каяттям
Йому вручає все своє життя.

Прости нас грішних, Отче, поможи!
І Україну нашу збережи,
Щоби вона ще піднялась з руїн
І принесла тобі хвалу й поклін.

Щоб залунала пісня голосна:
Хвала Творцю! Закінчилась війна..

@virsh_online
17.3K views23:22
Детальніше
Поділитися:
Відкрити / Коментувати
12 бер 2023
Молитва матері

Друзі! Заздалегідь прошу проще́ння,
Та я повинен це засвідчити для всіх,
Нехай комусь це буде–одкровення:
Згадав село я і батьків своїх.

Батько і мати часто говорили,
Щоб дні свої для Бога присвятив,
Щоденно за мене вони молились,
Але тоді, життя я інше полюбив:

Вино і друзі і сотні розваги,
У цих речах я втіху тільки мав,
Не помічав душевної я спраги,
Не в Небесах,а в чарку споглядав.

Молитви для мене були–отрута,
Про Бога я і чути не хотів.
Летіли дні.я в бру́ді жив, в пилюці
І думав, що в цім щастя заслужив.

Певне я не забуду вже навіки
Той страшний день–мій батько помирав.
Із очей матері сліз витікали ріки,
А я стояв хмільний і хохотав:

«Ну, де ж то Бог твій? Що ж Він не спасає,
Він є Цілитель–що ж ти не встаєш?
Без Бога люди та́кож помирають
І ти батьку,як всі, в землі згниєш».

Він посміхнувся і сказав сердечно:
–«Я ще живий та ти сину мертвець.
Та знай, що мертвим ти не будеш вічно
І скоро воскресить тебе Творець».

Похоронили батька... І молитись
Продовжувала за мене мати моя.
Потоки сліз, які були пролиті,
Я буду пам'ятати до кінця.

Але тоді, здавалось, що у всьому
Противна мати для мене була.
Одного разу вирішив із дому
Піти назовсім із свого села.

Тоді кричав я« Ось вона–свобода!
Тепер я вільний в помислах,в ділах!»...
Не знав тоді, що я в болото
Ступив і потопав в своїх гріхах.

І не бажав ніяк я зупинитись
В водовороті марноти і зла.
Спочатку було добре так крутитись,
Та згодом закрутилась голова.

Мені жахливий став,неначе мука
Той кожен круг і кожен поворот.
Напружував я волю і до болю–руки,
Але життя пливло немов водоворот.

«Друзі»–обмануте порою слово,
У круговерті самий перший круг.
О, якби життя своє почати знову,
То був зі мною би Найкращий Друг.

Той круг розваг, він є брехнею вкритий,
Мене своїми сяйвами сліпив.
Був як сліпець, не бачив поруч Світла
І в страшній тьмі по течії я плив.

Вино–джерело зла і сотні поневірень
І смак його –скількох ж він погубив.
Та є Джерело вічного спасіння,
Не пив з його я, а із пляшки пив.

Хто міг тоді спасти мене від смерті,
Від колів тих,що тягнуть так на дно?
Ні,не людина,ви мені повірте,
Ну дайте мені відповідь? Ну Хто?....

Я по життю своїм бродив, томився,
В один день літа сильний дощ полив.
З дитинства з своїм другом я зустрівся,
Побачив земляка, враз серцем затремтів.

На голові заворушився волос,
Як перед мною образ матері постав,
Забилось серце, задрижав мій голос,
Але йому бездушно я сказав:

–«Ну як там мати? Чи не пам'ятає?
Напевно, що давно вже прокляла.
Часу відвідати її не вистачає,
Сам розумієш, то робота,то діла.»

–«Діла, робота?...Краще помовчав би
І так відомо про діла твої.
Якби про свою матір хоч щось знав би,
Як вона сильно плакала тоді!

Коли ти втік,мати твоя від горя
Вся посивіла,тобою ж бо жила.
І кожен день, у всяку непогоду,
На роздоріжжя виглядати тебе йшла.

І руки простягаючи до Бога,
Несла в молитві всі бажання, мрії.
Вона стояла влита на дорогу
Стовпом любові,віри і надії.

Ну,а коли стояти вже не в силах,
Коли в постіль зовсім зглягла вона,
Підсунуть близько ліжко попросила,
Щоб бачити чи йдеш, біля вікна»...

Немов стрілою вмить мене пробили,
Зірвали враз байдужість ці слова,
Злякався я прошепотів несміло:
«Скажи мені–вона зараз жива?».

–«Як від'їджав,вона була живою,
Тоді ще говорить трошки могла,
Сказала:«Синку,ти тепер зі мною,
А ти робота кажеш і діла!»...

І серце почало сильніше битись,
Я мчався із бажанням лиш одним,
Побачить матір, щоб не запізнитись,
Пробачення щоб попросить у всім.

Вокзал і поїзд...І одне лиш слово,
Звучало в моїх скронях все сильніш,
Хотів не думать,та даремно –знову
Я чув лише одне–«Скоріш,скоріш!».

Ось поїзд став.Я вийшов.Хвилювався,
Мене трусило,в грудях щось пекло,
Всю ніч, немов жебрак, один скитався,
Недобре так мені тоді було.

Знайома ось дорога вже близе́нько
Лишь сердце невідомої стук пройняв,
Ось кладови́ще,за ним–село рідне́ньке,
Могили...і вмить батька я згадав.

І ноги самі якось повернули,
Зашелестівши листям в тишині,
До його могили потягнули,
Тривожно відчувалося мені. @virsh_online
320 views23:20
Детальніше
Поділитися:
Відкрити / Коментувати
9 лют 2023
Десь,в одному селищі,на узліссі лісу,
Горбик невеличкий,могилка стоїть.
Над тою могилкою,всю весну і літо,
Березонька біла листям шелестить.

Туди вузька стежечка через поле в'ється,
На шляху протоптанім не росте трава.
Вже давно сердечко дитяче не б'ється,
Та в народній пам'яті дівчинка жива.

В літо 41–го дихало все жаром,
Від засу́хи й спеки–тра́ви полягли.
А десь там на Заході все вогнем палало,
На рідне́ньку землю вражі о́рди йшли.

Церкви́ християнські, день і ніч молилися,
Від молитв стогнаючих вся здригалась твердь.
А над Україною,в чорній зграї вилися
Літаки ворожі, страх сіючи й смерть.

Так в одному зібранні йшло служіння Богу,
Перед Христом схилена церква вся була.
Підносила тяжку до Небес тривогу,
За долю вітчизни біль в серцях лягла.

В домі,як звичайно все:проповіді,псАлми,
Кафедра старенька,лавочки,квітки.
На стіні картина:Біблія і напис:
«Господа розп'яття згадуйте завжди».

Десь там,на околиці вибухи гриміли,
Били автоматами,кулемет стріляв.
Танки в чорній свастиці приповзли з надривом
І чужий на вулиці голос прокричав.

В дім,де було зібрання,двері відчинилися,
В касках з автоматами солдати увійшли.
Погляди в присутніх,вмить усі змінилися,
Офіцер сказав їм:«Хоче хто–молись!».

Відповіла церква лиш гробови́м мовчанням
Й він на ту картину,гнівно пальцем показав.
Де брати старенькі за столом сиділи,
То в одного з них Він Біблію забрав.
Біля входу кинувши Книгу цю під ноги,
Як випробування–плюнуть наказав:

«Хто на Неї плюне–може вийти,
А інших негайно тут же розстрілять!».
І тоді почулося«Таа,то все придумано
Розумом людським там,можна так сказать.».

І пішла убога душа до порогу,
Плювком опоганивши Господа Христа.
Розступились кати,давши їй дорогу
І вогонь презирства в їх усіх палав.

Ланцюжком черговим потягнулись люди,
Створюючи чергу там,біля дверей.
О,невже даремно самі кращі будуть
Немов отой Юда з поміж тих людей?

Мов осиротівша,в купці невеличкій,
Стояла ще жменька Господніх дітей.
Дивилась із острахом як одні з найкращих
Плюнувши,поспішно йшли вже до дверей.

Раптом,пробираючись,
впавши на підлогу,
Дівчинка підбігла,літ восьми,в сльозах.
Міцно обійняла́ Боже,Святе Слово,
Витерла платочком й свій забувши страх:

«О Ісус,Ріднесенький!Пробач,тут в цьому домі
Всі на Тебе сваряться і а лице плюють!»
І полинув тихий її плач і стогін,
Стогін Христа чувся,наче Його б'ють.

І на це дивились всі дорослі й діти,
В відповідь їй постріл в се́рденько попав.
І тоді тихенько,ніби кров Завіту
Червоним по Біблії струмочок стікав.

На бочок знесилено впало її тіло,
Із грудей гаряча кров лилась струмком,
Серце восьмилітнє більше вже не билось,
Це було насправді,немов страшни́м сном.

Мама,пригорнувши до себе дитину:
«Боже,що тут діється?Донечко!»–і крик.
Пістолет,ховаючи в кобУру несміло,
Навіть кат до низу голову поник.

Люд,дивився з страхом,як ридала мати
І на дівча,що вбите,там, біля дверей
І пішли,похмурившись,грубі всі солдати,
Залишивши в пам'яті день жорстокий цей...

Давайте подивимось нині ми сьогодні
На той стан,в якому кожен з нас стоїть.
Може вже погасла Сила в нас Господня
І світильник наш перестав горіть?

Що робити будем в час випробування,
Коли вибір віри стане між людьми,
Коли треба буде пройти нам страждання
Чи майно віддати,те,що маєм ми?

Нам би так хотілось,щоб були всі вірні,
Щоби все Ісусу зразу віддали.
Та кому ми нині серцем є покірні,
Богу чи маєтку чи собі самим?

Виберем вузьку́ ми й праведну дорогу,
Що веде в Вітчизну Вічну і тому,ґ
Хай усе,що маєм–посвя́тимо Богу
І служімо щиро,віддано Йому! Амінь.

Переклад Ангеліни Ющук @virsh_online
225 views20:05
Детальніше
Поділитися:
Відкрити / Коментувати
9 гру 2022
В страшній,в автомобільній катастрофі
Постраждала юна ще душа.
І тяжкий шок,смертельно–блідий профіль,
Ледве до вечора зостанеться жива.

Хвилини йшли,прикладено можливі всі старання,
Бій за життя не припинявся ні на мить.
Та марні всі зусилля і бажання
І голос лікаря у Небеса звучить.

Вона йому є особливо близька,
У одну церкву він ходив із нею.
Потім і Бога залишила й близьких,
Пішла вона дорогою своєю.

Недовго тим життям насолодилась,
Недовго була втішена гріхом.
Раптово смерть її ось зупинила
Й постати треба їй перед судом.

Хірург в молитві з розпачем схилився
І сильно до Отця почав благати,
Щоб Бог їй дав ще шанс покаятись–молився
І непомітно сам став засинати.

Він бачить сон:–над тілом стоять двоє,
Один у білім одязі сіяв,
А інший–в чорнім.Вигляд його злим є,
Цей сон хірурга дуже здивував.

«Вона моя!»–сказав в злобі враз чорний
І місце в муках приготовив їй.
Велику упаковку кинув на вагу він,
Яка стояла перед ним.

«Моя!»–сказав Сіяючий у білім,
«Я Кров Свою пролив за гріх її».
І упаковку поклав на вагу він
І чаша переважила її

«Вона же Кров Твою не цінувала,
Безчестям і стидом покрита вся!».
Велику упаковкиу кинув чорний
І стрілка в його сторону пішла.

А Той,Хто в білім упаковку положив
Сказав–«Я не забув її добрі діла».
Вага та трохи покачалась
І стрілка в сторону Спасителя пішла.

«Ні!Все ж моя»–заревів чорний,
Останні роги кинув на вагу.
«Вона мені служила й я повинен
Взять її душу.Я її візьму!».

Рука Спасителя даремно щось шукає
І все таки,нічого не знайшла.
А чорний вже радіти починає,
Що нині до його душа пішла.

Та все ж Спаситель під подушку Руку сунув
І невелику упаковку там знайшов
Та виявилась річ тяжковагова,
Що чорний геть в злобі своїй пішов...

Хірург проснувся.Що це означає?
До ліжка швидко дівчини іде.
Вона померла.Він під подушкою шукає
І річ якусь із звідти дістає.

То був платок.Облитий весь сльозами,
Такий,що на вагу поклав Господь.
То були сльози, сльози розкаяння,
Хай перед смертю.Та змирилась плоть.

О люди!Ті,що гинуть в світі,
Покайтесь і очистіть ви себе.
Життя іде Дорога в ад все ширше,
Людино чуєш!О спасай,спасай себе!
Амінь

Переклад Ангеліни Ющук
@virsh_online
26.4K views20:55
Детальніше
Поділитися:
Відкрити / Коментувати
8 чер 2022
Сирота

Осіннє вже сонце зайшло за горою
Ущух навкруг гамір,тихенько було
Лиш вітер холодний гуляв сам по полю
Давно вже заснуло маленьке село

Солом‘яні стріхи в садах похились
Спокійно дрімали в нічній тишині
Лиш темними вікнами сумно дивились
На сад, на город, на зорі вогні

За плотом стояла обдерта хатинка
І в вікнах маленький де вогник мигав
На лаві сидів невеличкий хлопчина
Сорочкою бідний він сльози встирав

І тут же на лаві була його мати
Небога, недуга, лежала давно
Розплющивши очі, щось мала сказати
Та тільки безсило дивилась в вікно

Дивилась на небо де зорі блукають
І знала, що скоро вона буде там
Де ангельські хори про щастя співають
Де прийде кінець і журбі, і сльозам

Чим скорше хотілося їй буде там
Та шкода Івася самого кидати
Бо піде сирітка собі поміж хати
І гірко, і сумно йому буде там

Дивившись на сина, умилась сльозами
Бо знала яку буде мати біду
«Чи шкода, Івасю тобі буде мати,
коли я від тебе у землю піду?»

«О мамко, як татко вмирав, ти казала мені
Що всі будем разом, на небі, де Божа вітчизна, а тепер ідеш, мене покидаєш, о мамко, з тобою я в небо піду, я хочу до татка, сама добре знаєш, тебе залишати не хочу саму»

Хлопчина над мамою низько схилився
В куточку давно каганець вже погас
Лиш місяць гірко дивився в віконця
І півні співали в селі увесь час

А вранці свіжу вже яму
Микола- Гробар між вишнями копав
До неї занесли Івасеву маму
Яку він так щиро, так міцно кохав

Лишився один, блукає по світу
Обдертий, голодний, Івась сирота
Мій друже, до тебе як він завітає
Ти виконай з честю завіти Христа

Прийми сироту, пригорни його щиро
А Бог збереже тебе друже, від зла
І буде твій дар, як Марієне миро
Як митника чиста молитва була

@virsh_online
1.3K views14:38
Детальніше
Поділитися:
Відкрити / Коментувати
14 тра 2022
Гірка сльоза скотилася додолу,
«Чому ти плачеш?» - запитав Господь.
Я плачу, Господи, бо більше так не можу
Немає більше сили в мене йти.

Каміння госте ріже мої ноги,
І серце, зранене гріхом, болить.
Тут, на Землі лише одні тривоги
Я так не можу, я не хочу більше жить.

Ісусе, ну чому така болюча
Дісталась доля для мене?
Чому в житті одна тернинв лиш колюча?
А де ж поділось щастячко моє?

Невже не варта я трояндового цвіту?
Невже мій Господи не любиш ти мене?
Я знаю, ми невірні Твої діти
Та не залиш, прошу, молю Тебе.

І ніжний голос враз мені промовив:
Тебе, дитино я так сильно полюбив
Й довів усе це на Голгофі
Життя Свого не пожалів.

Ти кажеш, що каміння ранить ноги
Що важче до домівки тобі йти.
А я терпів найтяжчі болі
І страх й колючки, й навіть хрест терпів.

Заради тебе Я залишив небо,
А ти ще сумніваєшся в Мені.
Я знаю, сину, всі твої потреби
І бачу, що ти тонеш у грісі.

Прийди до Мене й Я тебе потішу
Я дам тобі усе, що ти шукав.
Не відвернись від мене, любий сину
Бо ж я тебе усе життя чекав.

Гірка сльоза скотилася додолу
Господь ридає за дітей своїх.
Чому вони забули Мою волю
Я їх більше усього полюбив.

Чому їхні серця закам‘яніли?
І охолола зовсім вже любов.
Чому вони Мене не зрозуміли?
І котиться сльоза гаряча знов.

Отож, відкиньте заздрість, злобу, лють
Забудьте всі образи і тривоги.
Нехай в душі троянди розцвітуть
Довірте нині своє серце Богу.
Таня Хомич

@virsh_online
12.4K views13:05
Детальніше
Поділитися:
Відкрити / Коментувати
9 вер 2021
НЕ ПРИПИНЯЙТЕ МОЛИТИСЬ ЗА ДІТЕЙ...

Благословіння від Господа - діти!
Це нагорода і втіха батькам...
Крихітки милі, тендітнії квіти,
Що лиш на час подаровані нам.

Бог нам вручив цей дарунок безцінний,
Щоб для Христа їх ростити могли,
Щоб турбувались про них ми постійно
І до небесного царства вели.

Відповідальність покладена Богом
Дуже велика лежить на батьках!
Діткам вказати до неба дорогу,
Прикладом бути в словах і ділах.

Хто, як не тато, навчить і розкаже,
В серце посіє добірне зерно?
Хто, як не мама, нас втішить обнявши?
Ніжність і ласку їй з неба дано.

Світ наших діток так манить до себе,
Всюди чатують пастки сатани,
Як нам, батьки, всім молитися треба,
Щоби спаслись наші дочки й сини.

Щоби не збив їх з дороги лукавий,
Щоб зберігали себе в чистоті,
Щоб не пили ту гріховну отраву,
Та не блукали в нічній темноті.

Будуть підняті хай крила молитви
В тата і в мами, бабусь, дідусів,
Щоб перемогу отримати в битві
З ворогом душ, що в цім світі засів.

Щоб зруйнувати усі його плани,
Знищити хід тих піступних ідей,-
Станем в проломі усі християни
За дорогих наших рідних дітей.

Боже, почуй наші щирі благання,
Вухо своє нахили з висоти.
Зглянься на біль наш і переживання,
Наше насліддя, Отець, захисти.

З рук Твоїх вкрасти не дай, Отче милий !
Сам поселися у їхні серця...
Дай їм наснаги, духовної сили,
Вірними бути тобі до кінця.

Хай Твоє око над ними скрізь буде,
Ти стережи їх і впасти не дай,
Щоби диявол не міг і торкнутись
Душ їхніх вічних...і втратити рай.

Ти їх купив дорогою ціною,
Власною кров'ю за них заплатив,
Бо полюбив неземною любов'ю,
Двері до неба Собою відкрив....

Мами, бабусі, брати -християни!
Не припиняйте своїх молитов!
Сміло, відважно у бій за них станем,
Господа щиро просім знов і знов...

Хай до небес будуть підняті руки,
Як у Мойсея колись на війні,
Щоб були з Богом всі діти й онуки
Й славили Ім'я Святе по всі дні.

Катерина Бойко

#родина
@virshi_for_God
516 views09:35
Детальніше
Поділитися:
Відкрити / Коментувати
3 вер 2021
ХТО ТИ Є ПЕРЕД БОГОМ?

Хто ти є перед Богом, людино?
Зупинись... І подумай хвилинку...
Ти у Всесвіті цім, як піщина...
Непомітна маленька частинка!

А життя твоє - мить нетривала,
Перед вічним - відрізок мізерний,
Вчора був, а сьогодні - не стало
І назад вже ніхто не поверне...

Це життя подароване Богом,
Ти по милості Його існуєш!
Пороздумуй - живеш ради чого?
І на чому будівлю будуєш?

Ти надію кладеш на багатство,
Щоб маєтки великі нажити,
Та за гроші небеснеє Царство
Ще ніхто не спромігся купити.

Може, в тебе хороша посада
І тобі підкоряються люди?
Але мушу тобі я сказати,
Що не зАвжди в житті цім так буде.

Все проходить, багатство і слава,
І краса має здатність зникати,
Як тут жити - у тебе є право,
Та прийдеться цей світ покидати.

Перед Богом усі мусять стати:
Можновладці, царі і селяни,
Він не буде дивитись на статус,
Він життя і діла перегляне.

Хто Господніх законів боявся,
В кого віра у серці горіла,
Хто побожно тут жити старався,
В очі Господу гляне він сміло.

А на інших чекає розплата,
Таємниця відкриється кожна,
Буде плач у той день там лунати,
Бо змінити нічого не можна.

Зупинись на дорогах сьогодні!
Поки час є... Звернися до Бога!
Він врятує тебе від безодні
Через кров Свого Сина Святого.

Хто б не був ти: багатий чи вбогий,
Перед Богом всі люди є рівні!
Повертай на вузеньку дорогу,
Бо крокують по ній лише вірні.

Твоя доля Христу небайдужа,
Хоч у Всесвіті ти, як піщина,
Полюбив Він тебе сильно дуже,
І чекає, як батько на сина...

Катерина Бойко
#Велич_Божа
#підбадьорення
@virsh_online
144 views08:13
Детальніше
Поділитися:
Відкрити / Коментувати

Часті запитання

Популярні запитання про християнські вірші 🇺🇦

християнські вірші 🇺🇦 — це Телеграм канал з 25.32K підписниками. На цій сторінці ви можете читати останні пости, відгуки та детальну статистику каналу.
Натисніть кнопку «Перейти на канал» на цій сторінці або знайдіть @virsh_online у пошуку Telegram. Також можна скопіювати username каналу та вставити в рядок пошуку.
Так, християнські вірші 🇺🇦 — безкоштовний Телеграм канал. Ви можете підписатися і читати всі пости без оплати.
У каналу християнські вірші 🇺🇦 зараз 25.32K підписників. Кількість підписників оновлюється регулярно.
християнські вірші 🇺🇦 публікує контент переважно Українська мовою. Ви можете переглянути останні повідомлення на цій сторінці.
Так, ви можете знайти схожі Релігія канали в розділі «Схожі канали» нижче. Ми також показуємо пов'язані групи, боти та стікери Telegram.
Ви можете перевірити відгуки та рейтинг користувачів на цій сторінці. Рейтинг каналу — 2.3 з 5 на основі 3 відгуків.
Так, ви можете переглядати останні повідомлення християнські вірші 🇺🇦 прямо тут, на Telegram Store, без підписки на канал у Телеграмі.
християнські вірші 🇺... avatar
християнські вірші 🇺... @virsh_online
Відкрити в Telegram