Коротко по першому тайму Бельгія-Італія Італія програє купу б | Янович

Коротко по першому тайму Бельгія-Італія

Італія програє купу боротьби (20 виграних дуелей проти 43), але все одно примудрилась виглядати краще.

Імобіле погано грає спиною до воріт. Ситуацій, коли в нього виходило вдало приймати м‘яч в такому положенні, мінімум. За перші 25 хвилин було 14 дотиків до м‘яча і з них половина привела до втрат.

Контрпресинг Італії в моменті першого голу прекрасний. Чотири(!) гравці одразу вступили у відбір. Це принесло результат. Через 3 секунди м‘яч вже був у сітці Куртуа.

К‘єза для мене - це витончений Стерлінг.

Я абсолютно не розумію Інсіньє, як футболіста. Точніше, не розумію за рахунок чого в нього виходить ВСЕ ЦЕ. Але моє нерозуміння не відміняє його крутість. Але в моменті його голу також варто подякувати Вератті. Саме гравець ПСЖ заробив для Тілеманса жовту, тому Лоренцо дуже просто пройшов бельгійця перед ударом.

У Спінаццоли не пішла гра. Жодної вдалої обводки(спроб було три). Нонсенс. До того ж відсоток точних пасів на рівні 96%. Це теж нехарактерно. Леонардо багато перестраховується і менше шукає неординарних рішень. Так, менше помиляється. Але й менше дає цій команді в атаці, що в його випадку важливо.

Пенальті - це катастрофа імені Ді Лоренцо. Хоча не впевнений, що з Флоренці було б надійніше. Точніше, впевнений, що не було б.

Бельгія не відстояла 0:0. І, здається, не дуже готова до такого плану була. В перерві щось мають придумати, бо будуть гайки.